Мешканець Добропільського району став жертвою Інтернет-аферистів: подробицi

Переглядів: 727 0 30.06.2020 в 10:30:47 Новини поліції
Мешканець Добропільського району став жертвою Інтернет-аферистів: подробицi

Черговою жертвою Інтернет-аферистів став мешканець Добропільського району. Чоловік намагався придбати через Всесвітню мережу намет та в результаті своєї довірливості залишилась ні з чим.

З заявою про шахрайство у поліцію звернулась 23–річний мешканець Добропільського району. 

Чоловік розповів, що знайшов на сайті привабливе оголошення про продаж намету та зробив замовлення.  За умовами продавця, спочатку треба було перерахувати оплату на вказаний номер банківської картки, а вже потім товар буде відправлений логістичною компанією. Потерпілий перерахував 6 тисяч гривень, однак замовлення так і не отримав.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого встановлюють шахрая.

Працівники поліції знову застерігають громадян: будьте уважні, не погоджуйтесь на передоплату або повну оплату за товар, який ви бачили лише на фото в оголошенні. Гроші слід сплачувати за фактом отримання свого замовлення – особисто продавцю, або через послугу «накладний платіж».

Тож будьте обачні, і пам‘ятайте: краще сплатити трохи більше і гарантовано отримати  покупку, аніж у намаганні зекономити залишитися і без товару, і без грошей.


Джерело: http://pokrovsk-police.dn.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх