заказать цветы в Доброполье онлайн

Юноши Добропольского района стали победителями крупного турнира по мини-футболу

Переглядів: 1064 0 13.04.2016 в 04:06:22 Новини спорту
Юноши Добропольского района стали победителями крупного турнира по мини-футболу

09 квітня 2016 року вихованці КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільського району прийняли участь у Першості ДОО ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед команд юнаків сільських районів 2001-2002р.н., яка проходила у м.Гродівка Красноармійського району.

У цих змаганнях кожному юному футболісту, природно, належило перевірити свою фізичну та технічну готовність, тактичну кмітливість, визначити, над чим надалі належить ще попрацювати на тренуваннях. Змагання поводились у 4 зонах, у кожній зоні грало по 4 команди.

Наші вихованці вибороли І місце, серед команд Красноармійського, Ясинуватського та Костянтинівського районів. Кожна гра завжди приносить її учасникам масу яскравих вражень. Хіба не приємно красиво обвести суперника і створити гольову ситуацію?

А як здорово в сміливому кидку «приборкати» м'яч, сильно посланий у ворота нападником! Але найбільше радості і захоплення приносить гол, забитий у сітку воріт супротивника. Думається, хлопці, таких вражаючих моментів у ваших змаганнях буде чимало.

Футбол Малий, як і його «старший брат», немислимий без боротьби і голів, прикрашають гру. Вітаємо юних спортсменів з перемогою, так тримати!


Джерело: Добропільська районна рада


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх