У Добропільській громаді проводиться огляд-конкурс «Новорічна казка»

Переглядів: 356 0 09.12.2021 в 07:30:53 Новини місцевої влади
У Добропільській громаді проводиться огляд-конкурс «Новорічна казка»

З метою формування привабливого зовнішнього вигляду та підвищення естетичного рівня оформлення підприємств, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей Добропільської громади в новорічні та різдвяні свята проводиться огляд-конкурс «Новорічна казка».

В огляді-конкурсі можуть взяти участь юридичні особи і приватні підприємці, що здійснюють свою діяльність на території громади (далі - підприємства):

підприємства торгівлі: магазини; торговельні павільйони;

підприємства громадського харчування: кафе, їдальні, бари, ресторани;

підприємства побутового обслуговування населення;

інші підприємства міста.

Про намір взяти участь в огляді-конкурсі «Новорічна казка» підприємства повідомляють шляхом подання заяви (додається) до відділу з питань організаційної роботи та внутрішньої політики міської ради на електронну адресу [email protected]

Огляд-конкурс проводиться в період з 06.12.2021 року по 19.12.2020 року. Підбиття підсумків огляду-конкурсу відбудеться з 23.12.2021 по 24.12.2021.

Критерії оцінки переможців є:

Декоративно-художнє і світлове оздоблення вітрин, вхідних зон, а також наявність новорічної атрибутики (встановлення живих та штучних ялинок, оформлення гірляндами дерев, святкова ілюмінація) на прилеглій до підприємства території - до 10 балів.

Декоративно-художнє і світлове оздоблення інтер'єрів підприємств (торгові зали, салони, робочі місця і т.д.) по новорічній тематиці - до 10 балів.

Технічний стан і зовнішній вигляд підприємства, вивіски, оформлення вітрин, впорядкування прилеглих територій - до 5 балів.

Комплексне святкове оформлення підприємства (складається з підсумовування балів інших номінацій).

Номінації переможців огляду-конкурсу:

За краще світлове і декоративно-художнє оздоблення з новорічної тематики вітрин, вхідних зон, прилеглих територій.

За краще внутрішнє декоративно-художнє оздоблення підприємства (торговельні зали, салони, робочі місця та інше) з новорічної тематики.

За краще комплексне святкове оформлення підприємства.

У кожній номінації визначається один переможець.

Юридичні особи і приватні підприємці кожної групи учасників, що стали переможцями номінацій огляду-конкурсу, будуть нагороджені відзнаками міської ради.


Джерело: Добропільська міська рада


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх