Добропільські баскетболістки посіли II місце у Кубку ЗТУ Новікової С.Д. у Харковi

Переглядів: 783 0 09.10.2020 в 07:30:36 Новини спорту

З 2 по 4 жовтня на базі СК «Харківського авіаційного університету» у м. Харків відбувся традиційний турнір - Кубок ЗТУ Новікової С.Д. з баскетболу  серед дівчат 2009-2010 рр.н.

У змаганнях прийняли участь 4 команди з міст: Миргород (Полтавська обл.), Добропілля, Дніпро, збірна Харківської області.

Команда дівчат ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорт у Добропільської міської ради (тренер – викладач Олексій ОЧЕРЕТНИЙ) першу гру провела з командою м. Дніпро, і на останній хвилині поступилася 3 очками, закінчивши з рахунком 26:29. Наступні ігри наші дівчата виграли у команди збірної Харківської області, з рахунком 34:26, і гра з командою з м. Мирогород закінчилася з рахунком 34:27 на нашу користь.

За результатами проведених ігор місця розподілились наступним чином:

І місце зайняла  команда СДЮШОР №5 м. Дніпро, нагороджена кубком та медалями

ІІ місце посіла  команда дівчат ДЮСШ м. Добропілля (тренер Олексій  ОЧЕРЕТНИЙ), нагороджена статуеткою та медалями