заказать цветы в Доброполье онлайн

Для чого українцям два COVID-сертифікати та чим вони відрізняються: пояснення Мінцифри

Переглядів: 414 0 28.08.2021 в 08:00:02 Новини охорони здоров'я
Для чого українцям два COVID-сертифікати та чим вони відрізняються: пояснення Мінцифри

В міжнародному ковідному сертифікаті більше медичної інформації.

Для українців будуть доступні відразу два COVID-сертифікати в додатку «Дія»: міжнародний і внутрішній. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на брифінгу.

«Ми хочемо бути першими у всьому і тому в нас генерується не один ковідний сертифікат, а два. Один для того, щоб подорожувати за межі нашої країни, до Європейського союзу, а інший сертифікат внутрішній», – зазначив міністр.

Чим відрізняються COVID-сертифікати?

В міжнародному ковідному сертифікаті більше медичної інформації. Це потрібно, щоб європейські фахівці могли все перевірити і візуально і технічно.

«Там немає фото. Такі стандарти технічної документації ЄС», – зазначив Федоров.

У внутрішньому сертифікаті менше медичної інформації і є фото. Як і інші документи, можна перевіряти через QR-код, без спеціального обладнання.

Навіщо два сертифікати?

За словами міністра, внутрішній сертифікат розроблений на випадок посилення карантинних вимог в Україні через погіршення ситуації з коронавірусом.

«Якщо з'явиться ситуація, де потрібний буде COVID-сертифікат в середині країни, не потрібно буде показувати паспорт або інший документ громадянина України. Тому що в внутрішньому сертифікаті буде фото», – пояснив Федоров.


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх