заказать цветы в Доброполье онлайн

Аграрії Добропільщини - в лідерах зі сплати єдиного податку

Переглядів: 282 0 26.10.2021 в 08:30:29 Новини газети Новий шлях
Аграрії Добропільщини - в лідерах зі сплати єдиного податку

Агрокліматичні умови Донецького регіону дозволяють вирощувати практично всі сільськогосподарські культури, які поширені в степовій зоні України та сприяють одержанню високих врожаїв. Головні напрями – вирощування зернових і технічних культур, таких як озима пшениця, ріпак, соняшник, картопля, кукурудза та інші овочеві і баштанні культури.

За 9 місяців 2021 року місцеві бюджети Донеччини отримали від платників четвертої групи спрощеної системи оподаткування 114,5 млн гривень єдиного податку, що на 6,4 млн грн більше минулорічних показників.

Лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи є аграрії, що здійснюють діяльність біля містечок Мар’їнка, Мангуш, Покровськ, Добропілля та Волноваха. Вони забезпечили майже 74 відсотки від загальних надходжень податку по області, що складає 84,5 млн гривень єдиного податку.

Єдиний податок від платників четвертої групи спрощеної системи оподаткування та самостійно задекларовані податки від обробки сільськогосподарських земель і паїв стовідсотково зараховуються до загального фонду місцевих бюджетів Донеччини, тобто, до скарбниць мешканців громад, де працюють та сплачують податки такі сільгоспвиробники, повідомляє ДПС України в Донецькій області.


Джерело: НОВИЙ ШЛЯХ


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх