В Доброполье избиратели инициировали отзыв депутата горсовета Н.Б. Стрепоченко в связи с невыполнением им своих обязанностей

Просмотров: 1566 0 12.10.2017 в 11:00:08 Новости местной власти
В Доброполье избиратели инициировали отзыв депутата горсовета Н.Б. Стрепоченко в связи с невыполнением им своих обязанностей

Декілька тижнів тому мешканцями міста Добропілля було ініційовано відкликання депутата міської ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Стрепоченка Миколи Борисовича у зв’язку з невиконанням ним своїх обов’язків. Пропозиція набрала безпрецедентну кількість підписів — майже втричі більше за необхідних 1200 голосів.

Виборці вкрай незадоволені як бездіяльністю депутата у виконанні ним своїх обов’язків, так і надмірною активною діяльністю в питаннях дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Добропіллі.

Добропільською міською виборчою комісією на виконання вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прийнято відповідну Постанову, якою підтверджено дотримання вимог чинного законодавства під час проведення процедури. Тож до вищого керівного органу політичної партії «БПП «Солідарність» вже направлено звернення щодо відкликання вказаного депутата за народною ініціативою. 


Источник: http://mrd.gov.ua

avatar
Наверх