В Добропіллі розпочались великі змагання з боксу + ФОТО

Переглядів: 307 0 15.11.2019 в 10:30:53 Новини спорту
В Добропіллі розпочались великі змагання з боксу + ФОТО

13 листопада в добропільському Палаці спорту урочисто розпочався Відкритий чемпіонат Донецької області з боксу серед молоді 2002-2003 рр.н. - перехідний IX відкритий Всеукраїнський турнір серед юніорів 2004-2005 рр.н., юнаків 2006-2007 рр.н., присвячений пам'яті Сергія Гевондовіча Арутюнова.

Протягом 4 днів 120 спортсменів з 20 міст України змагатимуться у спритності, силі, витривалості.

Захід проходить у співпраці Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації, громадської організації «Регіональна федерація боксу Донецької області», за сприяння міського голови Андрія АКСЬОНОВА та Добропільської міської ради.

Учасників змагань привітали начальник управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир МИЦИК, заступник Добропільського міського голови Олексій ГАЛИЦЬКИЙ та головний тренер чемпіонату Олександр МИРОНЮК.

За відданість традиціям боксу і вагомий внесок у розвиток спорту подяками Добропільського міського голови Андрія Анатолійовича Аксьонова було нагороджено Іллю Григоровича ШУПІЧЕНКО та Анатолія Яковича ГОНТОВОГО. 

Зразковий художній колектив - ансамбль танцю «Посмішка» потішив присутніх своїми кращими танцювальними номерами.

Бої проходитимуть в залі Палацу спорту міста Добропілля щодня з 14.00 до 16 листопада. На суботу заплановано проведення фінальних боїв та нагородження переможців.

boks t

boks t2

boks t3

boks t1

boks t5

boks t6

boks t7


Джерело: Добропільська міська рада
avatar
Загрузка...
Наверх