Боксери Великого Добропілля здобули перемогу та медалі у Відкритому Чемпіонаті області

Переглядів: 1324 0 25.09.2019 в 10:30:41 Новини спорту

У Палаці спорту «Авангард»  м. Селидове  з 17 по 21 вересня  відбувся  Відкритий чемпіонат Донецької області з боксу серед юнаків та дівчат 2006-07 рр.н. – перехідний, юніорів та юніорок 2004-05 рр.н. – перехідний на призи заслуженого майстра спорту В.В. Мірошніченко.

Змагання зібрали 184 боксерів міст Донецької та Дніпропетровської областей: Бахмут, Белозірське, Білицьке, Волноваха, Вугледар, Гірник, Дружківка, Добропілля, Костянтинівка, Курахове, Мар’їнка, Мирноград, Новодонецьке, Новогродівка, Покровськ, Соледар, Селидове, Українськ, Пречистівка, Покровське.

Велике Добропілля представили 22 боксери: 2 вихованця центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (тренер   Євген НОВІК), 6 спортсменів Білозерського відділу СДЮШОР (тренер Ілля ШУПІЧЕНКО) та 14 вихованців ДЮСШ відділу освіти Добропільської міської ради (тренери МИРОНЮК Олександр, БИЧКОВ Андрій, Олександр МИХАЛКО). За перемогу спортсмени боролись віддано. Переможцями та призерами чемпіонату стали:

I місце

Джура Іван (тренер Олександр МИРОНЮК )

Ракін Вадим (тренер Ілля ШУПІЧЕНКО)

II місце

Демяненко Іван (тренер Олександр МИХАЛКО)

Пелецький Денис (тренер Олександр МИХАЛКО)

Ясюк Єгор (тренер Андрій БИЧКОВ)

Сподіваємось, що не за горами той час, коли про них заговорять далеко за межами нашого краю.

Джура Іван став чемпіоном Донецької області з боксу та буде представляти  Донецьку область на Чемпіонаті України, який відбудеться з 7-13 жовтня 2019р. у м. Одеса.

Спортсмени були нагороджені медалями та грамотами. Вітаємо Вас із заслуженою і довгоочікуваною перемогою, яка, без сумніву, стала яскравим підтвердженням вашої активної життєвої позиції і працьовитості.

Вітаємо наших тренерів та їх вихованців!!!

Джерело: сайт міста Добропілля