Ушла из жизни Почетный гражданин города Доброполье Алла Сергеевна Мостовая

Просмотров: 1767 0 06.07.2017 в 12:00:03 Общество
Ушла из жизни Почетный гражданин города Доброполье Алла Сергеевна Мостовая

Добропільська міська рада та її виконавчий комітет схиляють голови в скорботі та висловлюють найщиріші слова співчуття  рідним та близьким з приводу смерті Мостової Алли Сергіївни.

На 75-ому році обірвалося життя достойної людини, Почесного громадянина м. Добропілля,  цілеспрямованої, сильної духом жінки. Алла Сергіївна все своє життя присвятила журналістиці: 48 років працювала в газеті «Новий шлях», 26 з них була редактором. За свою діяльність отримала почесне звання «Заслужений журналіст України», мала й інші нагороди. «Журналістом не стають, журналістом народжуються» - улюблене висловлювання Алли Сергіївни. І дійсно, вона майстерно володіла найвитонченішою зброєю в світі – словом і повертала його лише на добро та справедливість. Ця чарівна жінка назавжди запам’ятається щирою людиною, талановитим журналістом, яка користувалася високим авторитетом і повагою.

Розділяємо всім серцем біль та горе втрати з рідними. Світла пам'ять про Аллу Сергіївну назавжди залишиться в серцях усіх, хто знав цю прекрасну людину!      


Источник: http://mrd.gov.ua


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх