заказать цветы в Доброполье онлайн

Співробітники Добропільського відділення поліції звертаються до пішоходів та водіїв

Переглядів: 502 0 11.10.2020 в 09:30:24 Новини поліції
Співробітники Добропільського відділення поліції звертаються до пішоходів та водіїв

На території обслуговування Добропільського відділення поліції у період з 05 по 31 жовтня 2020 року проводиться цільова профілактична операція під умовною назвою «Відповідальний пішохід».
Всі ми буваємо пішоходами, тобто учасниками дорожнього руху. Ви йдете до школи, повертаєтеся додому, йдете в гості до друга, в магазин, і у всіх цих випадках ви пішохід, а значить, повинні дотримуватися Правил дорожнього руху для забезпечення особистої безпеки та безпеки оточуючих.
Хто такий пішохід? У Правилах дорожнього руху сказано: «Пішохід – особа, що перебуває поза транспортного засобу на дорозі і не виробляє на ній роботу. До пішоходів прирівнюються особи, які пересуваються в інвалідних колясках без двигуна, ведуть велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу чи інвалідну коляску».Значить, пішоходами є всі люди, що йдуть по дорозі пішки, і навіть якщо вони везуть поруч із собою велосипед, мопед або мотоцикл, вони теж пішоходи.
10 правил дорожнього руху для пішоходів
Пішохід зобов’язаний переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.
Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішохід зобов’язаний впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються
Чекати транспортний засіб пішохід зобов’язаний на тротуарах, посадкових майданчиках, а якщо вони відсутні, – на узбіччі, не створюючи перешкод для дорожнього руху.
Після висадки з трамвая пішохід зобов’язаний залишити проїзну частину не затримуючись.
У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного та (або) синього кольору і (або) спеціальним звуковим сигналом пішохід зобов’язаний утриматися від переходу проїзної частини або негайно залишити її.
У разі причетності пішохода до дорожньо-транспортної пригоди пішохід зобов’язаний подати можливу допомогу потерпілим, записати прізвища та адреси очевидців, повідомити орган чи підрозділ поліції про пригоду, необхідні дані про себе і перебувати на місці до прибуття працівників поліції.
У місцях, де рух регулюється, пішохід зобов’язаний керуватися сигналами регулювальника або світлофора. У таких місцях пішохід зобов’язаний перебувати на острівці безпеки або лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, а у разі їх відсутності – на середині проїзної частини і може продовжити перехід лише тоді, коли це буде дозволено відповідним сигналом світлофора чи регулювальника та переконаються в безпеці подальшого руху.
У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості, якщо він руається узбіччям, пішохід зобов’язаний виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.
За межами населених пунктів в разі руху узбіччям чи краєм проїзної частини, пішохід зобов’язаний йти назустріч руху транспортних засобів.
Також пішохід зобов’язаний не виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; не виходити раптово, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; не допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину; не переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження; не затримуватися і не зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху; не рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
З повагою СРПП Добропільського ВП.


Співробітники Добропільського відділення поліції звертаються до пішоходів та водіїв


Співробітники Добропільського відділення поліції звертаються до пішоходів та водіїв


Джерело: Добропільське Відділення Поліції


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх