заказать цветы в Доброполье онлайн

Склад Добропільської територіальної виборчої комісії Покровського району

Переглядів: 513 0 13.08.2020 в 09:30:56 Новини місцевої влади
Склад Добропільської територіальної виборчої комісії Покровського району

ЦВК затвердила склад 532 територіальних виборчих комісій. Вже сьогодні стало відомо, хто увійшов до Добропільської міської територіальної виборчої комісії Покровського району.

          Голова комісії – Михалко Олександр Ігорович, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Чиркунов Сергій Петрович, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Бітуліна Людмила Миколаївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Бондарев Вадим Анатолійович, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії «ВЕЛИКА КРАЇНА» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Борисова Людмила Григорівна, 1949 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Бурлаченко Антон Олександрович, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Партія українського народу» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Геращенко Анастасія Олександрівна, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Діденко Алла Романівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії «За Майбутнє» (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дмитрієва Галина Юріївна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «ГОЛОС» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дорошкевич Едуард Едуардович, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Маковій Тетяна Миколаївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Максименко Галина Олексіївна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Подзіна Олена Іванівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії «За Майбутнє» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Рачкован Марина Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЩАСЛИВА УКРАЇНА» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Слободянюк Таїса Василівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «ГОЛОС» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сочнєва Ганна Сергіївна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Таган Володимир Олександрович, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ярош Ігор Аркадійович, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Солідарність жінок України» (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Джерело: https://kapri.dn.ua




avatar
Загрузка...
Наверх