Добропільська поліцейська розповіла учням Білозерського професійного гірничого ліцею про права та обов’язки неповнолітніх + ФОТО

Переглядів: 134 0 10.02.2020 в 09:30:31 Новини поліції
Добропільська поліцейська розповіла учням Білозерського професійного гірничого ліцею про права та обов’язки неповнолітніх + ФОТО

Урок на правову тематику для учнів Білозерського професійного гірничого ліцею провела співробітниця сектору превенції Добропільського відділення поліції Юлія Мурашко.

Інспекторка ювенальної превенції Юлія Мурашко розповіла присутнім про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєння різного роду правопорушень, при цьому акцентувала увагу учнів саме до яких негативних наслідків може призвести погана поведінка, як у навчальному закладі, так і по за його стінами. Поліцейська нагадала дітям і про обмеження перебування неповнолітніх у нічний час у громадських місцях без супроводу дорослих.

Також поліцейська розповіла учням про найбільш розповсюджені причини дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, а також про відповідальність за порушення Правил дорожнього руху. Правоохоронець наголосила на важливість використання світловідбиваючих елементів у темну пору доби та нагадала правила безпеки для велосипедистів.

Прощаючись з учнями, Юлія Мурашко закликала дітей пам’ятати про поради та бути законослухняними громадянами.


Джерело: Покровський відділ поліції Донецької області
avatar
Загрузка...
Наверх