Хто вийде на пенсію в 50 років: постанова Кабміна

Просмотров: 908 0 23.08.2019 в 12:00:45 Пенсионный фонд Украины
Хто вийде на пенсію в 50 років: постанова Кабміна

Три професії уряд виключив з пільгового списку, але натомість перелік поповнився шістьма новими професіями.

Уряд України під час чергового засідання ухвалив постанову № 708 «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р № 461».

Три професії викреслили з пільгового списку, але замість них перелік поповнили ще шість професій.

Позиція «працівники, які здійснюють безпосередню організацію і контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів в зазначених виробництвах» доповнить підрозділ 6 «Загальні професії» вищезгаданого розділу після вступу постанови в силу.

Таке ж доповнення стосується загальних професій розділу IV «Виробництво коксу» і розділу VII «Виробництво кольорових металів». Таким чином, мова йде про три категорії працівників.

Ще три категорії працівників, які здійснюють безпосередню організацію і контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів, теж отримають право на пільгову пенсію.

Зазначене доповнення до Списку № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, буде міститися в розділі ІІІ «Чорна металургія»; розділі IV «Виробництво коксу. Вуглепідготовка »; розділі VIII «Виробництво кольорових металів».


Источник: https://sud.ua


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх