Горвоенкомат Доброполья: "Преимущества срочной военной службы"

Просмотров: 1111 0 26.10.2015 в 15:21:54 Новости полиции
Горвоенкомат Доброполья:

Переваги строкової військової служби:

Указом Президента України №744 від 24 09.2014р. оголошене унеможливлення залучення військовослужбовців строкової служби до виконання завдань в зоні АТО.

Пакет соціальних пільг військовослужбовцям строкової служби, який доповнився Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду» від 14.05.2015 року №433 - VIII - за військовослужбовцями строкової служби на період служби зберігається робоче місце та виплачується середньомісячна заробітна плата.

На виконання норми статті 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» 12 cерпня 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив «Порядок виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу» Встановлено, що майбутнім строковикам виплачується грошова допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат, що становить в 2015 році 2436 грн.

Переважне право військовослужбовцям строкової служби вступати до вищих навчальних закладів України.

Надання можливості залишення на військовій службі шляхом підписання  контракту.

Отримання за короткий термін різноманітних спеціальностей, які завжди знадобляться в цивільному житті, набуття цінного життєвого досвіду та загартування здоров’я.


Источник: Сайт города Доброполье


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх