Главная задача Добропольского центра занятости - сотрудничество с громадой

Просмотров: 469 0 24.06.2017 в 10:00:01 Центр занятости
Главная задача Добропольского центра занятости - сотрудничество с громадой

Шахівська сільська рада, якою керує голова Кучеріненко Володимир Миколайович - перша громада на території Добропільського району. До її складу увійшло 14 сіл: Шахове, Торецьке,  Никанорівка, Нове Шахове, Вільне, Іванівка, селище Дорожнє, Суворове, Бойківка, селище Маяк, Новоторецьке, Володимирівка, Коптєве, Панківка. 

На території Шахівської сільської ради здійснюють діяльність: 1 комунальне підприємство, 3 промислових підприємства, 50 приватних підприємців,21 сільськогосподарське підприємство та 1 громадська організація «Добре поле». З них ринкоутворюючі – ПАТ «Глини Донбасу», ТОВ «Каравай», ТОВ «Бета-Агроінвест», СТОВ «Шахово», СТОВ «Торецьке та інші.

Сільська рада активно співпрацює з Добропільським міським центром зайнятості. Протягом 2017 року за сприянням центру зайнятості укомплектовано 20 вакансій.

Директор Добропільського міського центру зайнятості Бугаєць Вікторія Василівна під час чергової зустрічі з головою сільської ради розповіла про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також ряд інших, не менш важливих питань з соціально-економічного життя громади .

Одним із актуальних питань, яке розглядалося на зустрічі було питання щодо легалізації зайнятості населення громади. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення. Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок на доходи фізичних осіб, тому на сьогодні для нас дуже важливо, щоб кожна людина, яка працює в приватного підприємця або на підприємстві, була оформлена на законних підставах.

Окрема увага під час зустрічі була приділена організації громадських робіт на території сільської ради. В період з квітня по травень 2017 року було залучено 15 осіб та планується подальша робота до кінця року. Таким чином, у кожного безробітного є шанс отримати не лише додаткову матеріальну підтримку, але й внести свій вклад у розвиток і добробут свого населеного пункту.

Між сторонами було досягнуто ряд домовленостей щодо координації спільних зусиль з проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, а саме постійного оновлення окремого інформаційного куточку центру зайнятості для інформування населення громади.

Добропільський міський центр зайнятості готовий сприяти у вирішені питань зайнятості мешканців громади та розвитку інфраструктури території.


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх