Екскурсія до музею "Свята спадщина"

Просмотров: 542 0 28.10.2015 в 10:23:56 Новости ЦТК
Екскурсія до музею

 

28 жовтня 2015 року весь український народ відзначає 71-у річницю звільнення України від фашистських загарбників. У Центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді відбулася екскурсія до музею «Свята спадщина» за темою «Вклонися, моя Україна, цим людям – величним і скромним». Діти із зацікавленням слухали розповідь керівника гуртка Москаленко Наталію Миколаївну.

71 рік… Швидко, мов весняні струмки, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам'ять тих літ. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас в залах музеїв із сторінок книг; її мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню у спадщину поколінням.

Весь народ піднявся на захист Вітчизни. Країна перетворилася на величезний бойовий табір, охоплений єдиним поривом розбити ворога, вигнати його з рідної землі, знищити фашизм. Чудеса мужності, стійкості і героїзму виявив наш народ! Нема такого міста чи села, такого поля чи гаю, де б у жорстокій боротьбі не пролилася кров українських воїнів, де не проявилася їхня могутність і відвага, адже кожен знав, що він захисник рідної землі.

 


Екскурсія до музею


Екскурсія до музею


Источник: Сайт города Доброполье

avatar
Наверх