Добропольский центр занятости тесно сотрудничает с Шаховской громадой

Просмотров: 245 0 08.08.2018 в 14:00:12 Центр занятости
Добропольский центр занятости тесно сотрудничает с Шаховской громадой

Добропольский городской центр занятости тесно сотрудничает с Шахівською объединенной территориальной громадой. Стали традиційними щотижневі візити фахівців центру зайнятості до громади і 07 серпня 2018 року проведено черговий виїзний захід в Шахівську ОТГ.

Заступник начальника відділу сприяння працевлаштування Оксана Фесенко надала інформаційно-консультаційні послуги мешканцям громади, роз’яснення щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації у службі зайнятості, призначення допомоги по безробіттю та переліку документів для реєстрації, в тому числі шляхом реєстрації через електронну чергу, та перелік послуг, які надає державна служба зайнятості.

Під час зустрічі голові сільської ради Володимиру Кучериненко було запропоновано розглянути питання розширення видів громадських робіт з переорієнтацією їх на соціальну сферу. В громаді вже реалізовано такий вид громадських робіт, як надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю. Корисним та соціально значимим буде й інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку. На цей час питанню організації громадських робіт приділяється значна увага, адже це сприяє залученню непрацюючого населення до продуктивної зайнятості.


Источник: Сайт города Доброполье


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх