Добропольские спасатели рассказали жителям с.Золотой Колодец о пожарной опасности

Просмотров: 880 0 11.08.2017 в 14:00:04 Новости ГСЧС
Добропольские спасатели рассказали жителям с.Золотой Колодец о пожарной опасности

За прогнозом УкрГідрометцентру у період з 08 по 14 серпня 2017 року на території Донецької області прогнозується суха та спекотна погода з підвищенням температури до +35..+39 , що може збільшити вірогідність виникнення пожеж у екосистемах. Тому,08.08.2017 р. рятувальниками 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області було проведено профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення с. Золотий Колодязь Добропільського району щодо заборони відвідування лісів та заборони спалювання сухостою та стерні.

Зазвичай, причинами масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності. Вирушаючи на відпочинок до лісу, громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду. Під дією відкритого сонячного проміння навіть залишена скляна пляшка може спричинити займання сухої трави чи лісової підстилки, не кажучи вже про викинутий сірник або недопалок. І цього буде достатньо для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!

Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період наразі знаходиться у своїй активній фазі - загроза виникнення загорянь буде тільки зростати.

Тож, 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області закликає громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування у природних екосистемах.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;

спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

розводити багаття у лісі та лісопосадках;

заїзджати автомобілем до лісу;

палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки та скляні пляшки;

залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;

створювати смітники та спалювати відходи;

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків!

19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області


Добропольские спасатели рассказали жителям с.Золотой Колодец о пожарной опасности


Источник: Сайт города Доброполье

avatar
Наверх