Добропільські важкоатлети вибороли призові місця на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 13 років

Переглядів: 708 0 17.10.2020 в 08:30:46 Новини спорту

З 10 по 14 жовтня  у м. Павлоград (Дніпропетровська обл.) відбулось одночасно двоє змагань: чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років з важкої атлетики, та Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійського чемпіона Ю. Зайцева.

За звання кращих боролися 170 важкоатлетів з вісімнадцяти областей України.

Команда м.Добропілля була представлена 3 важкоатлетами білозерського  відділення  (тренери-викладачі  СДЮШОР Донецької області з важкої атлетики Володимир ЖОГА і В’ячеслав ЖУЛЬКОВ, тренер-викладач "ДОСКСП  ім. С. БУБКИ" Ігор ОБУХОВ та тренер-аматор Миколай ГЕЙЧЕНКО).

- серед дівчат - І місце.

В результаті наполегливої боротьби команда Донецької області посіла І місце у чемпіонаті України.

Переможці були нагороджені медалями, грамотами та цінними призами. Вітаємо з перемогою!

Джерело: сайт міста Добропілля