заказать цветы в Доброполье онлайн

Добропільчанка Ганна Матвієнко стала найкращим молодим підприємцем області

Переглядів: 1171 0 28.06.2020 в 08:30:48 Новини підприємств
Добропільчанка Ганна Матвієнко стала найкращим молодим підприємцем області

Урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року» пройшла в онлайн режимі 26 червня, напередодні відзначення Дня молоді та Дня Конституції України.

Конкурс проводиться щорічно з метою відзначення та підтримки найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у культурне, соціальне, студентське життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у молодіжному середовищі та сприяння реалізації державної молодіжної політики.

Номінанти та переможці конкурсу мали можливість подивитися церемонію онлайн.

Переможцями у номінаціях у 2020 році стали:

«Молодий державний службовець року» Грань Альбіна Геннадіївна, м.Авдіївка

«Молодий працівник соціальної сфери року» Шульга Оксана Юріївна, м. Новогродівка

«Відкриття року в галузі культури та мистецтв» Лях Анжеліка Валентинівна, Олександрівський район

«Молодий вчений року» Іванчук Сабіна Айдинівна, м. Слов'янськ

«Молодий машинобудівник року» Бєдін Микола Євгенович, м.Краматорськ

«Молодий металург року» Карпенко Володимир Юрійович, м.Краматорськ

«Молодий підприємець року» Матвієнко Ганна Володимирівна, м.Добропілля

«Відкриття року в галузі спорту» Зелених Катерина Дмитрівна, м.Бахмут

«Краща молодіжна ініціатива року» Білянський Сергій Олександрович, м. Покровськ

«Молодий політик року» Суков Руслан Михайлович, м. Покровськ

«Молодий волонтер року»

Стельмащук Сергій Миколайович, м. Краматорськ

Безмен Микита Геннадійович, м. Бахмут

Воронова Ірина Віталіївна, м. Слов’янськ

Гонтар Марія Анатоліївна, м. Маріуполь

«Молодіжний лідер року» Мироненко Богдан Сергійович, м. Покровськ

«Молодіжний працівник року» Загорулько Валентина Яківна, Великоновоселківський район

«Молодий журналіст року» Швецова Алла Сергіївна, м. Маріуполь

«Кращий директор молодіжного центру року» Махничев Роман Юрійович, м. Бахмут

«Молодий працівник сільського господарства року» Палієнко Євгеній Вадимович, Покровський район

«Молодий шахтар року» Коробченко Олег Олегович, м. Покровськ

«Молодий рятувальник року» Рудий Василь Миколайович, м.Покровськ

«Молодий медичний працівник року» Деревянченко Владислав Васильович, м. Селидове

«Молодий працівник правоохоронних органів року» Клименко Сергій Олегович, Волноваський район.

Також грамотами та подяками управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня молоді були нагороджені найактивніші молоді люди області.

Лауреатів та переможців нагороджували заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно патріотичного виховання Лілія Золкіна, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Аліна Певна, директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Артем Литвинов.


Джерело: Донецька обласна державна адміністрація




avatar
Загрузка...
Наверх