заказать цветы в Доброполье онлайн

До уваги мешканцiв Добропiлля: встановлено порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до виховних закладів

Переглядів: 693 0 10.08.2020 в 10:30:20 Новини місцевої влади
До уваги мешканцiв Добропiлля: встановлено порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до виховних закладів

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 1 червня 2020 р. № 586.

Шановні батьки, зверніть увагу, що зарахування дитини до виховного закладу на цілодобове перебування здійснюється відповідно до наказу керівника цього закладу, за наявності рішення органу опіки та піклування, прийнятого на підставі рекомендації комісії з питань захисту прав дитини за місцем проживання дитини про доцільність і строки влаштування дитини на цілодобове перебування.

Заява про влаштування дитини подається одним із батьків дитини або особою, яка їх замінює, до служби у справах дітей.

Комісія приймає рішення про доцільність влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування у випадку, якщо вичерпані всі можливості забезпечення її догляду і виховання в сім’ї або умовах, наближених до сімейних, з урахуванням найкращих інтересів дитини.

Якщо виникли питання, вам необхідно звернутися до служби у справах дітей Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83, кабінет 219, або за  телефоном (06277)2-78-63


Джерело: https://mrd.gov.ua
avatar
Загрузка...
Наверх