заказать цветы в Доброполье онлайн

700 гривень за кожного пацієнта: сімейним лікарям підвищать тариф

Переглядів: 318 0 24.09.2020 в 11:00:54 Новини України
700 гривень за кожного пацієнта: сімейним лікарям підвищать тариф

Будуть встановлені відповідні вимоги до якості надання первинної медичної допомоги.

Міністерство охорони здоров'я планує підвищити ставку на первинну медичну допомогу, яка буде складати 710 грн. Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«На первинну меддопомогу ми заклали тариф 710 грн на одну підписану декларацію. Це базова ставка, яка може змінюватися в залежності від коефіцієнтів. Загальна сума 23 млрд грн, які ми заклали в Програму медичних гарантій, саме на первинну меддопомогу. Кількість декларацій, підписаних сімейними лікарями, складає більше ніж 31 млн декларацій», - сказав Степанов.

Міністр зазначив, що тариф на первинну медичну допомогу має бути підвищений з урахуванням індексу інфляції, також запроваджуються коефіцієнти до тарифу за ведення пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом, туберкульозом.

Водночас будуть встановлені відповідні вимоги до якості надання первинної медичної допомоги. Так, наприклад, сімейний лікар має проводити імунізацію серед тих пацієнтів, які уклали з ним декларацію, відповідно, до його ставки за кожного пацієнта буде використовуватися підвищувальний коефіцієнт.


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх