Дошкольное учебное заведение №4 "Ласточка"

Переглядiв: 5801 0 26.03.2010 в 23:14:00 Садки

Полное наименование: дитячий садок - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №4 "ЛАСТІВКА" ВІДДІЛУ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Адрес: ул. Саратовська 19, Доброполье

Телефон: 0953147239

Заведующая: Соловйова Наталя Володимирівна


Заклад засновано 01.01.1964 р

 

Напрямки діяльності  дошкільного закладу:

 

Формування комунікативної компетенції  у дітей дошкільного віку ;

Забезпечення повноцінного та гармонійного розвитку дитини через створення повноцінного предметно-розвивального середовища  .

 

  В нашому дошкільному закладі працює молодий колектив педагогів , який турбується про здоров’я, емоційне  задоволення та всебічний розвиток особистості  кожної дитини.

  Наші основні критерії при відборі кадрів – вміння педагога з повагою відноситись до дитини , з розумінням приймати її проблеми.

  Керівник дошкільного закладу – Соловйова Наталя Володимирівна( повна вища освіта, пед. стаж 26 років, на посаді керівника 8років).

  Вихователь-методист – Бабенко Ольга Олександрівна (повна вища освіта,пед. стаж – 12 років).

  Педагогічний процес здійснюють 16 педагогів. З них – 9 мають повну вищу освіту, 7 – базову вищу освіту.

  В дошкільному закладі функціонує 6 груп : 2 групи раннього віку та 4  групи дошкільного віку ( в т.ч. 1 логопедична, 1 профільна з логіко-математичним  напрямком).

  Мова – одне з головних надбань дитини . Якщо рівень оволодіння мовою  не досягнутий до 5-6 р. – виникають певні труднощі на більш пізніх вікових етапах.

  На базі нашого дитячого садка відкрита логопедична група, де працюють висококваліфіковані педагоги : Логопед – Пустовойтова Т.В. (повна вища освіта, педстаж 8 р.,нагороджена Почесною грамотою Управління освіти і науки України Донецької облдержадміністрації(2009р.). На базі відділу освіти захистила досвід : „Формування комунікативної компетенції у дітей з мовною патологією”, який успішно впроваджується в роботу логопедами міста. Вихователі логопедичної групи Передрій Л.М., Базалук Т.В., які працюють у співдружності з логопедом з формування правильного мовлення у малят.

  Базалук Т.В. являється керівником гуртка   з з художньої праці та розвитку творчих здібностей  „Веселка”, нею захищений досвід роботи „Розвиток творчих здібностей засобами образотворчої діяльності”.

 

  В дитячому закладі працює профільна група з логіко-математичним напрямком.

Вихователі Краснова О.В.  ,Сидоренко Н.В. реалізують завдання навчально-виховного процесу за авторською програмою „Математичний клубочок”, яка направлена на систематизацію та упорядкування уявлення дитини про світ, закладення основ розвитку критичного та логічного мислення.

  Музичні заняття – постійні маленькі свята, які з нетерпінням чекають малюки.

Музичний керівник – Малєєва Г.П. виховує у дітей музичний слух, художній смак.

Під її керівництвом діти неодноразово ставали переможцями  місцевого конкурсу „Травневі солов’ята”  :  Кійко Олександра – ІІІ місце (2007р.);  Бутько Д, Шестакова Л. – ІІ місце (2009р.)

Малєєва Г.П. являється керівником хореографічного  гуртка „Чобіток”.

  В дошкільному закладі велика увага приділяється зміцненню здоров’я дітей. Старша медична сестра Кулініч О.А.  за високий професіоналізм та небайдуже ставлення до малюків нагороджена грамотою відділу освіти та Почесною грамотою виконкому Добропільської міської ради.

  Ми бажаємо бачити малюків здоровими та щасливими, тому проводимо кожного дня : ранкову гімнастику, фізкультурні заняття, гімнастику після денного сну, дінамічні години З метою оздоровлення систематично проводяться: загартування, фітотерапія,аромотерапія.
ComForm">
avatar
Наверх