Дошкільний навчальній заклад № 3 "Сонечко"

Переглядiв: 5758 0 26.03.2010 в 23:10:21 Садки
Дошкільний навчальній заклад № 3 "Сонечко"

Полное наименование: дитячий садок - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №3 "СОНЕЧКО" ЯСЛА - САДОК ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Телефон: 0994072917
Заведующая: Кулакова Валентина Петрівна
Адрес: 85000, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Черняхівського, будинок 1.

  
   В мальовничому куточку селища Жданівське, що в місті Добропіллі, розташувався дошкільний навчальний заклад № 3”Сонечко”, в якому виховується 89 дошкільнят . Свої знання, вміння і навички пропагує дітям колектив із 8 педагогів. Очолює дошкільний заклад завідуюча Валентина Петрівна Кулакова – освіта повна вища, педагогічний стаж – 40 років, стаж на керівній посаді – 29 років, нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України ( 2006 рік).
  Педагоги закладу прагнуть, щоб дошкільнята стали самостійними, ініціативними і творчими, тому і створюють умови, в яких діти могли б проявити себе. Саме, предметно - розвивальне ігрове середовище, створене вихователями і забезпечує повноцінний розвиток особистості з урахуванням як віку, так і її індивідуальності через всі види дитячої діяльності. Для цього в дошкільному закладі створені тематичні куточки „Чарівний пензлик”, „Здоров'ятко”, „Чомусики”, „Пізнайко”, „Куточок мрії”.
  На базі дошкільного навчального закладу існує дизайн – студія ”Самородок” від центру дитячої та юнацької творчості, яку відвідують і дошкільнята, і школярі. Очолює студію вихователь вищої категорії Ганієва О.Р.
  За сумлінну працю вона нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки України (2003 рік). Її діти є переможцями обласних та міжнародних конкурсів,так Білоус Юля зайняла 1 місце в обласному конкурсі „Природа потрібна нам, ми потрібні природі” та стала дипломантом Міжнародного конкурсу БІЄНАЛЄ Харківського ліцею мистецтв(2002 р.), Остапчук Віка – 1 місце в обласній виставці-конкурсі „Мистецтво орігамі” та дипломант Всеукраїнського конкурсу 2006 року.


ComForm">
avatar
Наверх