Дошкільний навчальний заклад № 36 "Пролісок"

Переглядiв: 6355 1 27.03.2010 в 21:54:46 Садки
Дошкільний навчальний заклад № 36 "Пролісок"

Перший у м. Добропіллі Донецької області  український дошкільний навчальний заклад №36 "Пролісок” гостинно відчинив свої двері малюкам у грудні1990 року. І ось майже 20 років колектив закладу працює над відродженням українських народних традицій, виховує у дітей повагу до культурно-національних, духовних, історичних цінностей України, любові до рідної Батьківщини. Очолює заклад всі ці роки завідуюча Андрушків Галина Федорівна – досвідчений педагог, педагогічний стаж якої складає 32 роки. Навчально-виховний процес здійснюють 16 педагогів, забезпечують життєдіяльність закладу 20 осіб обслуговуючого персоналу, медичне обслуговування виконує всі ці роки медична сестра Ніколаєнко Лариса Михайлівна. Для 140 дошкільнят "Пролісок” став рідною домівкою.

Принципом організації навчально-виховного процесу є впровадження новітніх технологій. Три групи працюють за іновацією "Психолого-педагогічне проектування взаємодії педагога з дітьми дошкільного віку” за рекомендацією Т.О. Піроженко. Це вихователі Кулініч Т.В., Гучева Л.М., Тарадайко О.Л. Фісак О.І. Захистила досвід роботи за данною темою вихователь Коржова Н.І. і їй було присвоєно звання вихователь-методист.

Велика робота з валеологічної освіти малюків і батьків ведеться у профільній групі оздоровчо-валеологічного напрямку вихователями Гри-горенко О.М. та Чумак О.В. Вони розробили план-програму валеологічної освіти в якій передбачно виховання здорового способу життя, ознайомлення з етноздоров’ям, фіто- та аромотерапією, точковим масажем, оздоровчим спрямуванням народних ігор. 35%  дітей цієї групи не хворіють, у 48% захворюваність значно знизилася. Діти зайняли І місці у міському конкурсі "Веселі старти”.
Впровадження педагогічної спадщини С. Русової  допомагає вихователям Костенко О.М., Губар О.В. виховати справжніх патріотів.

В закладі працюють гуртки з ручної праці "Чудові фантазії”- керівник Мещерякова Н.І., зображувальної діяльності "Кольорові долоньки”- керівник Перліцану Л.В. Творчі роботи дітей приймають участь у виставках, прикрашають групи. Музичні керівники Пастухова Н.І. та Ібатулліна М.О. організували шумові оркестри, які постійно виступають на святах та розвагах. Міський фестиваль української творчості "Барвистий віночок” об’єднав у "Проліску” дітей, які хочуть бути щасливими у своїй рідній державі і колектив закладу створює для цього всі умови. avatar
1 dgek1507 • 09:14:28, 10.12.2014
Где можно посмотреть фото и видео садика?
ComForm">
avatar
Наверх