Дошкільний навчальній заклад № 27 "Ромашка" смт Новодонецьке

Переглядiв: 6459 0 27.03.2010 в 21:59:15 Садки

рік заснування 1962 рік


Хорошо путешествовать вместе
  по волшебной, чудесной стране.
  Мы с тобою возьмем эту песню-
  Будет с ней веселее вдвойне.

  В стране , где нет обид и слез,
  Где зло и грубость не встречаются.
  Страна такая есть всерьез-
  "Ромашка" она называется.

  С кем кого ты не знал- познакомишься.
  Руку дружбы протянешь скорей.
  Мы друг другу расскажем,как здорово
  В этой самой волшебной стране.

  В стране , где нет обид и слез,
  Где зло и грубость не встречаются.
  Страна такая есть всерьез-
  "Ромашка" она называется.

  Знаем, будут дороги не легкими,
  знанья, силы с собою возьми.
  Горизонты у детства огромные,
  Щедрость сердца свою подари.


Дитинство- це початок життя.Цей період у житті дітей багато в чому залежить від дорослих,які виховують малюка.Тому наш колектив намагається наповнити кожен день малюка світом тепла і ласки, духовно збагатити середовище,в якому дитина зростає й розвивається, закладає основи високих людських починань, основи самостійності та відповідальності, почуття власної гідності , поваги до себе, віри у власні сили.

Основними пріоритетами нашого дошкільного закладу є:

-виховування здорової та компетентної особистості;
-забезпечення фізичного, психічного та духовного здоров,я дітей;
-започаткування основ трудового виховання, екологічної
 культури,моральної орієнтації в національних і загальнолюдських
 цінностях,набуття життєвого досвіду;
-виховання поваги і любові до батьків, Батьківщини,ознайомлення
 з національною символікою.  

 Важливою умовою успішної реалізації комплексного підходу до вирішення поставленої мети було створення сильного творчого колективу працівників.
  Педагог не просто професія, це доля. Складна, неспокійна та водночас щаслива, захоплива, радісна та справжня. Вихователі нашого закладу завжди виділялися особливим ентузіазмом, творчим ставленням до справи.Вони щедро наділені різноманітними талантами, вміють знайти вихід з будь якої скрутної ситуації. Нашим малюкам з нами затишно і комфортно.

Малыш уже с первых месяцев жизни-
это отнюдь не сосуд, который надо
наполнить, а Светильник, который
следует зажечь.

   

Одним із головних завдань дошкільного навчального закладу є створення для дітей різнобічного розвивального середовища, яке дало б кожній дитині можливість проявити себе. Правильно організоване розвивальне середовище дає дитині змогу відчути психологічну захищеність, сприяє розвитку її особистісних якостей,здібностей, допомогає оволодіти різними способами діяльності.Таке середовище спрямоване на формування у дітей креативного пізнавального ставлення до навколишнього світу предметів, людей, природи.
  Середовище повинно не лише розвивати, але й розвиватися саме.За будь яких обставин предметний світ, який оточує дитину, необхідно поповнювати і збагачувати його розвивальний потеціал.Саме тому поповнюванням розвивального середовища ми плануємо активно займатися протягом усього навчального року.Початок закладено: у вересні 2009 року в днз відбулася презентація розвивальних середовищ кожної групи.

У "Ромашці" діти, як у лузі квіти.

Окрім обов,язкових занять: малювання, розвиток мовлення, ліплення, музика, математика, фізкультура , в розклад включені заннятя з англійської мови, танців з хореографом. Старші дошкільники відвідують басейн та секцію дзю-до.

Сьогодні ти наш гіcть!З якими думками і почуттями ти залишаєш наш дошкільний заклад? З сумнівом? З заздрістю? З добрим настроєм? Чи зацікавило тебе щось?Чи зустрінемося ще раз? Як би там не було Всім бажаємо міцного здоров, я, творчої наснаги, вдячних вихованців, віри у власні сили та в добре майбутнє!


Адреса: смт Новодонецьке вул.Жовтнева буд.6  ComForm">
avatar
Наверх