Дошкільний навчальній заклад № 19 "Сонечко" м. Білозерське

Переглядiв: 5720 0 27.03.2010 в 21:56:31 Садки
Дошкільний навчальній заклад № 19 "Сонечко" м. Білозерське

Є місто на світі, де сонце сміється,

Де щастя проміннями щедрими ллється.

Там вміють життю безтурботно радіти,

Бо в сонячнім місті господарі – діти!


В одному з міст великого Добропілля, м. Білозерське, був побудований у березні 1962 року наш дитячий садок. Носить він чудову назву «Сонечко». Ось уже 47 років, як дошкільний заклад гостинно відкриває двері для мешканців усього міста.

В «Сонечку» кожен малюк знаходить собі діло до душі. З великим задоволенням діл ляхи граючи навчаються!

В просторих та теплих групах дошкільнят зустрічають майстри своєї праці досвідчені педагоги, які разом з малятами осягають таємниці дитячого світосприйняття, відкривають нове, незнайоме. Адже професія вихователя – це мистецтво вчити та безкінечно вчитися самому.

Керує злагодженою роботу всього колективу завідуюча Громило Марія Олексіївна. Атмосфера в дитсадочку насичена турботою дорослих за малят, любов’ю та довірою.

  Вихованці нашого Сонячного містечка – учасники, дипломанти, лауреати багатьох фестивалів та конкурсів. Так у червні 2009 року вихованка ДНЗ № 19 «Сонечко» Кузіна Дарина була нагороджена дипломом переможця і цінним подарунком за участь у Всеукраїнському конкурсі «Робимо кольорову обкладинку газети «Розкажіть онуку» власноручно!», а вихователь Лобас Е.О. розробила до її малюнку цікаву гру-подорож. Всі матеріали були надруковані у часопису «Розкажіть онуку» № 11-12/2009 рокуComForm">
avatar
Наверх