Дошкільний навчальний заклад № 15 "Малятко" г. Білицьке

Переглядiв: 5728 0 27.03.2010 в 21:57:32 Садки
Дошкільний навчальний заклад № 15 "Малятко" г. Білицьке

Найважливішою характеристикою роботи днз – є стан здоров’я дітей. За останні роки кількість дітей, що мають відхилення у стані здоров’я, неухильно зростає, причому 1 місце серед захворювань займають гострі респіраторні інфекції.
 Дошкільний навчальний заклад № 15 «Малятко» м.Білицьке прикладає багато зусиль для того, щоб діти зростали фізично та психічно здоровими. Заклад працює за фізкультурно-оздоровчим напрямком. У садочку функціонує 4 групи (1 – раннього віку «Капітошки» - 28 дітей. Напрямок: розвиток емоційної чутливості та екологічної культури. Гр. «Карапузики» - 21 дитина. Напрямок: фізкультурно-оздоровчий. Середня група «Дзвоники» - 24 дітей. Напрямок роботи: розвиток українського мовлення. Старша група «Барвіночки» - 26 дітей. Напрямок роботи: розвиток логічного та творчого мислення.) 
 Завідувач Сачко Тетяна Володимирівна має вищу спеціальну освіту. Працюють 8 педагогів: з них 3 – вищу освіту; 1 вихователь – методист; 4 – середньо-спеціальну.
 Для оздоровлення організму дитини у всіх вікових групах проводяться різні види загартовування. В яслах – це повітряні ванни, ходьба по корегуючим доріжкам, казко терапія. У молодшій та середній групах додається дихальна гімнастика, точковий масаж, кольоретерапія, музикотерапія. В старшій групі – ранкова гімнастика за системою «Хатха-йога».
 А скільки позитивних емоцій і здоров’я отримують діти на спортивних святах і досугах. Особливо дітям подобається, коли у святі активну участь беруть батьки. Таке свято носить назву «МАМА, ТАТО, Я – спортивна сім’я». Неодноразово вихованці садочка займали перші місця у міських спортакіадах.
 Одним із найважливіших напрямків в оздоровленні дітей і їх загартуванні є прогулянка. Під час прогулянки педагог з дітьми організує різні рухливі ігри, що сприяють розвиткові м’язів, роблять більш стійкими нервово-психічний стан, мають вплив на кругообіг.


Влітку під час прогулянок діти приймали повітряні ванни, брали участь у спортивних змаганнях, а найбільшим задоволенням для них було купання у басейні, тому що всім відомо, що сонце, повітря і вода – найкращі друзі як малят, так і дорослих.ComForm">
avatar
Наверх