Дерипаска В.Т. - мэр города Доброполье

Переглядiв: 4245 0 15.03.2010 в 22:28:20 Керівники
Дерипаска В.Т. - мэр города Доброполье

Дерипаска - мэр Доброполья     В березні 2006 року  Віктор Трохимович Дерипаска втретє підряд був обраний добропільцями на посаду Добропільського міського голови. Він - один з чотирьох міських голів із 50 міст Донецької області, удостоєних такої високої довіри за самовіддане служіння громаді, людям.

     В.Т.Дерипаска народився в 1945р. в м.Димитрове. Його шкільні роки пройшли в селищі Водянське, куди переїхали на працю його батьки. Тут в 1956-65 роках він навчався у Водянській восьмирічній школі. В1965р вступив до Донецького будівельного технікуму, який закінчив в 1969р. Далі - з травня 1969р. по травень 1971р. він служив в лавах Радянської Армії.

     В м.Добропілля він прибув з сім’єю в 1973р. З того часу більше 35 років живе і працює в нашому місті. Тут сама доля готовила його до того, щоб пізніше він став керівником міста. Працював на відповідальних посадах, тісно пов’язаних з життям міста: головним інженером міськкомунтрансу, завідуючим відділом комунального господарства міськвиконкому, заступником директора з побуту  ВО «Добропіллявугілля», а з 1981р. – начальником шахтобудівельного управління №4 тресту «Добропіллявуглебуд», яке, фактично, сам і організовував.

     В 1984р., без відриву від виробництва, він закінчив Дніпропетровський гірничий інститут ім.Артема за спеціальністю «Економіка і організація гірничої промисловості».

     В серпні 1997р. В.Т.Дерипаска був призначений на посаду першогого заступника Добропільського міського голови, а з серпня 1999р. – виконуючим обов’язки міського голови. В 2000р. він був вперше обраний на посаду Добропільського міського голови, в 2002р. – вдруге, а в 2006р. – втретє. І цього разу переважна кількість добропільців висловила йому (дванадцятому з 1953р. голові) довіру бути керівником нашого міста Добропілля. І це тому, що в попередні роки праці міським головою він показав себе справжнім господарем Великого Добропілля.

     Праця міського голови в нелегких умовах сьогоденних економічних негараздів в Україні дуже нелегка. В.Т.Дерипаска не жалів себе, працював до сьомого поту, часто без сну і відпочинку, в будні і в свята. Він виправдав довір’я добропільців і здобув високий авторитет принципового, ініціативного, вмілого керівника, енергійної, розумної людини, яка вміє розмовляти з людьми, слухати їх, допомагати їм, організовувати на виконання всіх важливих справ.

     Що до організації роботи виконкому міської ради і всіх його служб – його головний принцип – постійна висока вимогливість та суворий контроль за виконанням прийнятих рішень. Він цінить в людях порядність. Його кредо – потрібно працювати так, щоб принести користь місту, його людям і заслужити повагу до влади.

     В.Т.Дерипаска, як міський голова, твердо впевнений в тому, що міська влада, як і всяка інша, існує для людей, а не навпаки, і що вона повинна працювати так, щоб її результати  відчули на собі всі жителі нашого міста. Першочерговими завданнями її він вважає: забезпечення життєдіяльності і розвитку міста, його соціально-економічної стабільності; виховання підростаючого покоління, створення умов для розвитку його здібностей і вибору правильного життєвого шляху; увага, піклування і допомога ветеранам війни і праці.

     Незважаючи на великі фінансові труднощі, нашому місту, завдяки професіоналізму, рішучості, енергії та життєвому досвіду міського голови В.Т.Дерипаски,  вдалось зберегти всі заклади освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, комунального господарства і підтримувати їх роботу. Вдалось дещо і примножити. За останнє десятиліття відкриті на базі шкіл міста гімназія, гірничотехнічний ліцей; центри дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) в м.Добропілля і його супутниках, приют для дітей-сиріт, центр реабілітації дітей-інвалідів; пам’ятники – Т.Г.Шевченку, загиблим в шахтах гірникам (храм-каплиця), загиблим в Афганістані воїнам-інтернаціоналістам, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, жертвам репресій і голоду. Місто залишається чистим, зеленим , затишним.

     В.Т.Дерипаска – патріот нашого міста. Він сказав: « Я люблю наше місто Добропілля тому, що тут живуть добрі, працьовиті люди. Моє місто – моя сім’я. Мене виховала добропільська земля. Я тут живу і працюю. Тому робитиму все можливе , щоб місто  було затишним і зручним для людей, щоб життя в ньому кращало з кожним роком, щоб молоде покоління  жило і працювало на добропільській землі.  Благополучне майбутнє нашого міста -це великі родовища кам’яного вугілля (1,7 мільяда тонн), запасів якого вистачить не менше, ніж на сто років ».

     І свою любов до нашого міста він доказав своєю добросовісною працею на благо добропільців, віддаючи всі свої сили, знання і досвід. В місті Добропіллі є хороша база для освіти, інтелектуального розвитку і культурного відпочинку. Де ще сьогодні на 70 тисяч населення знайдеш 20 загальноосвітніх шкіл, 5 будинків культури, 3 музикальних школи і 2 їх філії, біля трьох десятків бібліотек, 4 спорткомплекси, 4 ЦДЮТ. Нині в дитячих позашкільних закладах займаються більше 5 тисяч дітей.

     За сумлінну, самовіддану працю він нагороджений орденами «За заслуги» 3 ступеня, Святого рівноапостольного князя Володимира 3ст., Почесними Грамотами Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Донецької обласної ради. Він повний кавалер знака «Шахтарська слава» 1-3ст. Але найвищою нагородою для нього є високе довір’я і повага добропільців.

     Голова, а не мер, так з давніх часів називали в Україні керівників міської влади. Це тому, що вважали: той, хто гідний цієї посади, «повинен мати  голову на плечах», тобто – добрий розум, бути мудрим, розсудливим і людяним. Добропільці твердо переконані, що всі ці необхідні риси є у нашого міського голови В.Т.Дерипаски, що він і надалі віддаватиме всі свої сили, енергію і здібності справі розквіту нашого міста.

                                        В.В.Подолян, Почесний громадянин міста Добропілля.    avatar
Наверх