ВИДЕО - На часть имущества Луценко и Тимошенко наложен арест

Просмотров: 710 0 02.07.2011 в 16:28:35 Новости Украины
ВИДЕО - На часть имущества Луценко и Тимошенко наложен арест

1 мільярд гривень - така сума збитків, завданих державі колишніми чиновниками. Про це повідомив заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк. Він уточнив, що чверть цієї суми - це збитки від діяльності керівництва Держкомрезерву з 2008 по 2010 роки.

Гаврилюк також поділився деякими деталями слідства у справі Юлії Тимошенко і Юрія Луценка. За його словами частину їхнього майна - заарештували. У Луценка - на суму мільйон сімсот тисяч гривень. А на яку суму заарештоване майно Тимошенко - Гаврилюк повідомити відмовився.

Михайло Гаврилюк, заступник генерального прокурора України:

- Процес виявлення майна обвинувачених, це не процес одного дня, безперечно правоохоронні органи працюють для того, щоб встановити все майно, яке оформлено на родичів, на підставних осіб і таке інше, таким чином надати суду можливість ними розпорядитися з метою відшкодування державі заподіяних збитків.

Печерський суд столиці напередодні відмовив перевести екс-міністра Внутрішніх справ Юрія Луценка із СІЗО до лікарні. Не підтримали служителі Феміди і прохання про відвід судді. За їхніми словами це лише затягне процес. Нагадаємо Юрія Луценка підозрюють у зловживанні службовим становищем, а також у розтратах в особливо великих розмірах. Наступне засідання суду відбудеться 5-го липня.


Источник: сайт міста Добропілля

Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх