Семінар з розробки ідей до молодіжної програми Донецької області

Просмотров: 1024 0 04.05.2011 в 14:09:06 Новости группы

Запрошуємо до участі у практичному семінарі з розробки ідей до молодіжної програми Донецької області, що відбудеться  19-20 травня 2011 року у м. Донецьку.

 

Метою семінару є розробка ідей та пропозицій до молодіжної програми Донецької області за участю активних молодих лідерів.

 

Передбачається, що в заході візьмуть участь близько 50 молодих людей та представників молодіжних громадських організацій Донецького регіону.

 

Впродовж заходу буде презентовано результати фокус-групових досліджень щодо виконання регіональної програми управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації «Молодь. Сім’я. Діти.»на 2008 - 2012 рр., а також учасники попрацюють над розробкою своїх ідей, рекомендацій, пропозиції, до нової молодіжної програми на 2012-2016 роки для Донецької області. До участі у заході  також буде запрошено представників влади, а саме управління у справах сімї  та молоді Донецької обласної адміністрації та депутатів обласної ради, що входять до складу комісії з питань молоді.

 

Захід  проходить в рамках проекту "Залучення молоді Донецької області до процесу прийняття рішень на місцевому рівні”, який направлено на активізацію молоді Донецької області  до участі  в процесах прийняття рішень через моніторинг виконання регіональної комплексної  програми «Молодь. Сім’я. Діти» на 2008-2012 роки та напрацювання пропозицій для наступної програми.

 

Цільовою аудиторією проекту є активні молоді люди віком від 17 до 35 років Донецької області, студенти вищих навчальних закладів, активісти молодіжних громадських організацій Донецької області.

 

Проект  реалізує Східноукраїнський ресурсний центр «Соціальне партнерство» завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр. (http://csdp.org.ua)

 

Організатори забезпечують всіх учасників матеріалами та харчуванням, учасників з інших міст – проживанням, а також відшкодовується проїзд при наявності квитків.

 

Місце проведення: готельний комплекс «Хуторок», вулиця Димитрова 2Б. Початок роботи 19 травня о 10.00. До місця проведення можна доїхати з критого ринку, мотелю на маршруті № 28 до зупинки вулиця Будьонного; з пожежної площі трамваєм № 10 до зупинки «Шахта Мушкетівська»

 

 

Для участі у заході необхідно повідомити організаторів за телефоном 0623859839 або на пошту office@ngo.dn.ua   

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Донець за телефоном 0623859839 або 0501414098.

 


Источник: сайт міста Добропілля

Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх