Отец "львовских маугли" получил два года тюрьмы + ВИДЕО

Просмотров: 1455 0 27.10.2013 в 00:44:18 Новости Украины
Отец "львовских маугли" получил два года тюрьмы + ВИДЕО
Покарали за знущання над власними дітьми. Батька львівських Мауглі засудили до двох років позбавлення волі. Їхня матір зараз на примусовому лікуванні у психлікарні. 

У липні через нелюдські умови утримання у сім'ї забрали дітей. Двох хлопчиків батьки роками не випускали з хати, недогодовували та тримали у повній антисанітарії. Діти не вміють ані ходити, ані розмовляти. Марія Глушко продовжить.

Ось ці кадри шокували чи не всю країну. Такими, у подертому одязі на брудних матрацах, немитими та виснаженими від голоду, двох хлопчаків виявили соціальні працівники в одному зі львівських будинків. При живих батьках 14-річний Любомир та 6-річний Юрко не могли ані ходити, ані говорити. Сусіди кажуть, дітей роками не бачили на вулиці. Мати усе заперечує.

Наталія, мати:

- Вони в мене були завжди ситі. Гуляти на подвір'я трохи випускала, форточки постійно були повідкривані в хаті. 

Психіатрична експертиза показала: мати хлопчиків неосудна. Батька визнали здоровим. Він стверджує: через те, що весь час був на роботі, не знав, як дружина поводиться з синами. Тиждень тому чоловіка позбавили батьківських прав. А сьогодні ще й заґратували.

Сергій Гирич, голова Личаківського райсуду Львова:

- Обрати покарання Кучумову Любомиру в вигляді двох років позбавлення волі. 

Любомир Кучумов, батько:

- Я буду апеляцію давав. Я не спричиняв інвалідство дітям. Старався, я не якийсь там алкоголік, щоб я десь гроші пропивав чи щось, я приносив в сім'ю гроші, я заробляв і продукти ніс. 

Службовців, які вчасно не сповістили про бездоглядних дітей, теж покарали. 

Марта Левицька, прокурор прокуратури Личаківського району Львова:

- Сімейного лікаря загальної практики, під спостереженням якого був менший син цієї родини, звільнено з посади. Ще звільнено заступника з начально-виховної роботи школи, яка внесла невірні відомості про те, що дитина охоплена навчанням.

Самі ж діти нині у психіатричній лікарні. За два місяці молодший Юрко навчився трохи ходити. У старшого Любомира значного прогресу медики не помічають. Хоча він демонструє емоції і супроводжує їх звуками. 

Оксана Лемішко, завідувач дитячого відділення Львівської обласної психіатричної лікарні:

- Єдине - це "кі-кі", бо зі слів батьків ми знаємо, коли Любчик був маленький, в них був кіт Кікі. І можливо, він в такий спосіб імітує ім'я того котика. 

Такі діти, кажуть лікарі, потребують особливої опіки. І просять небайдужих подарувати хлопчикам візочки для прогулянок, одяг та памперси.

Марія Глушко, кореспондент:

- Лікарі ще не один місяць працюватимуть з дітьми, аби ті досягли більшого прогресу. Проте кажуть, найімовірніше хлопчики до повноцінного життя так і не повернуться.
Марія Глушко, Юрій Голубінка, Новини, телеканал "Інтер", Львів

Источник: сайт міста Добропілля
Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх