Набір учасників проекту „Школа активної молоді ”

Просмотров: 779 0 14.02.2011 в 13:32:53 Новости группы
Метою даного проекту є підтримка потенціалу регіональних молодіжних організацій в Україні та сприяння зростанню професійного рівня їх лідерів шляхом проведення для них навчальних заходів та обмінів успішними практиками реалізації громадських ініціатив, які сприяли вирішенню актуальних проблем місцевого розвитку.

Дана ініціатива реалізується Молодим Рухом за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Протягом проекту передбачається на конкурсній основі утворити групу з 20 лідерів регіональних молодіжних громадських організацій (10 з яких – представники МГО Автономної Республіки Крим) та організувати для них Школу активної молоді, направлену на отримання необхідних знань та практичних навичок з ефективного управління організацією, написання проектів, розвитку лідерства, використання новітніх медіа в громадській діяльності.

Також в рамках проекту передбачається організувати обміни успішними практиками реалізації громадських ініціатив, які сприяли вирішенню актуальних проблем місцевого розвитку. До участі в Школі в якості експертів будуть запрошені кращі вітчизняні фахівці з питань молодіжного лідерства та управління ГО.

Для того щоб стати потенційними кандидатами на участь в проекті лідери регіональних молодіжних громадських організацій повинні надіслати на адресу [email protected] пакет документів, що засвідчує їх зацікавленість та бажання стати учасником проекту.

До пакету документів входять:
заповнена анкета (аплікаційна форма анкети буде поширена разом з анонсом);
резюме (автобіографічні відомості);
есе-твір на тему «Молодіжний громадський рух в Україні. Проблеми, сучасний стан та перспективи розвитку.» (близько 600 слів);
рекомендація від громадського лідера (ним може бути керівник неурядової організації, науковець, підприємець, священик, місцевий політик тощо). Кандидати можуть також рекомендувати себе самі, відповідно обґрунтовуючи заяву своїми здобутками в громадсько-політичному житті.

Кількість учасників:
Молодим Рухом на основі конкурсного відбору буде відібрана 1-а фіксована група чисельністю 20 чол. (10 з АР Крим).

Для відібраної групи протягом проекту буде організовано дводенну Школу активної молоді в м. Києві (березень).

Крім цього, учасники проекту матимуть змогу відвідати з дводенним візитом м. Коломию, де ознайомляться з кращими практиками діяльності єдиного в Україні Молодіжного Центру, обміняються з колегами успішними практиками реалізації громадських ініціатив, які сприяли вирішенню актуальних проблем місцевого розвитку (квітень-травень).

До участі в Школі в якості експертів будуть запрошені кращі вітчизняні фахівці з питань молодіжного лідерства та управління ГО.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Молодому Руху до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи потрібно надсилати електронною поштою [email protected] з позначкою SAYP.

Остання дата надсилання документів: 06.03.2011
Витрати учасників, включаючи проїзд, проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів, беруть на себе організатори.
Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Молодого Руху www.mr.org.ua

Контактна особа: Христина Заник 093-304-94-15

Автор : Любомир Грицак

Додатки : анкета ( Anketa (2).doc, 218 Kb )

Пов'язані теми :

Источник: сайт міста Добропілля

Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх