Луганським активістам погрожують переслідуванням

Просмотров: 906 0 17.02.2011 в 10:40:03 Новости группы
 

Про це Правозахисному центру «Поступ» повідомив луганський громадський та культурний активіст В’ячеслав Бондаренко. За його словами, 11 лютого цього року після пікетування луганського міськвиконкому проти підвищення цін у міському транспорті, у якому В’ячеслав брав участь, до нього вже по дорозі на роботу підійшли двоє співробітників міліції у штатському та провели доволі дивну бесіду «для підтримання правопорядку».

 

Під час бесіди лицарі правопорядку намагалися показати свою поінформованість про всі соціальні зв’язки В’ячеслава та його колеги та прозоро натякали, що в разі продовження такої активної громадської діяльності вони матимуть проблеми. Фактично В’ячеславу спробували довести, що його та його колег може бути звинувачено у зв’язках із ВО «Свобода» та переслідувано, так само, як активістів цієї політичної партії (до якої вони не мають відношення, і про що має бути відомо так добре поінформованим правоохоронцям). Також міліціянти натякали, що проблеми можуть виникнути й у підприємства, де працюють активісти, оскільки значна кількість його співробітників, займаючи активну громадянську позицію, часто беруть участь у різноманітних протестних акціях, а само підприємство підтримує соціально важливі інтернет-проекти.

 

Ми впевнені, що під час цієї «профілактичної бесіди» співробітники луганської міліції свідомо і цільоспрямовано перевищили свої повноваження, вдавшись до прямого тиску на активістів. Ми вважаємо такі дії неприпустимими і будемо вимагати від керівництва МВС дій для попередження подібних випадків у майбутньому. Зі свого боку ми плануємо пильно стежити за діями співробітників луганської міліції та  інформувати широкий загал про всі допущені порушення.

http://umdpl.info/index.php?id=1297850964
http://maidanua.org/static/news/2011/1297850458.html

 

Прес-служба Правозахисного центру "Поступ"

http://postup.lg.ua

http://hr-activists.net


Источник: сайт міста Добропілля

Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх