Про протипожежний стан об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення дітей

Просмотров: 1326 0 07.05.2013 в 14:44:36 Информация МЧС

Станом на 07.05.2013 р. на території міста Добропілля виникло 23 пожежі. В результаті пожеж загинуло 2 особи, знищено матеріальних цінностей на суму 569 тис. грн..

З метою виконання плану основних заходів цивільного захисту на 2013 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.11.2012 № 952-р, плану основних заходів цивільного захисту Донецької області на 2013 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 24.12.2012 № 944, в частині проведення перевірок місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій щодо стану готовності до початку сезону відпочинку місць масового відпочинку та оздоровлення громадян,  належної організації літнього відпочинку та оздоровлення громадян, в тому числі дітей, у 2013 році, забезпечення дотримання у оздоровчих закладах вимог пожежної і техногенної безпеки та запобігання пожежам і надзвичайним ситуаціям та виконання план-графіку Добропільського міського сектору ГУ Держтехногенбезпеки у Донецькій області на 2-ий квартал інспекторським складом була проведена перевірка протипожежного стану об’єкту літнього відпочинку та оздоровлення дітей (філія ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» «Санаторій – профілакторій «Дружба», за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 80).

За результатами перевірки було запропоновано до виконання 48 заходів на усунення порушень вимог пожежної безпеки. Притягнуто до адміністративної відповідальності 1 посадову особу.

Перевіркою встановлено, що стан протипожежного захисту об’єкту порівняно з 2012 роком не змінився. З метою здійснення контролю за виконанням запропонованих заходів органами державного нагляду у сфері пожежної безпеки відповідно до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» у червні заплановано проведення позапланових перевірок об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

За результатами перевірок керівникам об'єктів вручені акти перевірок та приписи з переліком заходів щодо посилення протипожежної безпеки для попередження пожеж та загибелі на них людей. У ході перевірок також були проведені інструктажі з керівниками та обслуговуючим персоналом з пожежної безпеки. Головам районних державних адміністрацій рекреаційних зон за підсумками перевірок направлені інформаційні листи про стан та заходи щодо поліпшення пожежної безпеки об'єктів відпочинку, які в свою чергу були розглянуті на розширених засіданнях місцевих органів влади, також спрямовані інформації в прокуратуру Одеської області та Одеську обласну державну адміністрацію.

    Найбільш поширені недоліки на об'єктах відпочинку, виявлені перевірками, такі: будівлі і споруди не забезпечені в повному обсязі первинними засобами пожежогасіння, пожежні щити не доукомплектовані пожежним інвентарем, об'єкти не захищені від блискавок, наявні системи блискавкозахисту знаходяться у неробочому стані, об'єкти не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією. Не обладнані пристроями для забору води пожежні автомобілі. Не проводиться вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій, електропроводка не відповідає вимогам.

   

Добропільський міський сектор ГУ Держтехногенбезпеки у Донецькій області


Источник: сайт міста Добропілля
Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх