Звітність засобами E-mail - це актуально.

Просмотров: 985 0 26.11.2012 в 19:01:23 Новости налоговой
Звітність засобами E-mail - це актуально.
   На сьогодні для підприємців створені всі умови для подання звітності в електронному вигляді. Тобто відпадає необхідність витрачати час на особисте відвідування податкового органу та стояння у черзі, щоб здати звіт.

   Для того щоб подати звітність в електронному вигляді платнику податків необхідно мати: доступ до мережі Інтернет, спеціалізоване програмне забезпечення для формування податкових документів в електронному вигляді у затвердженому форматі, засіб криптографічного захисту інформації, чинні посилені сертифікати ключів для платника податків і його посадових осіб та договір про визнання електронних документів.

   Загалом у цьому році платниками податків Добропільської ОДПІ було заключено 231 угоду на подання звітності в електронному вигляді. 100 % платників податку на додану вартість подають звітність засобами E-mail. Звернувшись до Центру обслуговування платників податків Добропільської ОДПІ платники податків мають можливість укласти угоду про електронний документообіг, отримати безкоштовно програмне забезпечення, скористатися спеціально обладнаним робочим місцем підключеним до мережі WI-FI, отримати консультацію щодо подання звітності в електронному вигляді. Впровадження цього електронного сервісу сприяє створенню комфортних умов для платників податків.

сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Добропільської ОДПІ

Источник: сайт міста Добропілля
Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх