Зустріч клубу "Беz Галстукоff" в Добропіллі

Просмотров: 922 0 10.01.2012 в 11:45:55 Афиша
Зустріч клубу "Беz Галстукоff" в Добропіллі Якщо ти молода людина віком від 14 до 35 років і мешкаєш у Великому Добропіллі, прагнеш незалежності, нових знайомств та друзів, підвищення свого соціального статусу та можливості брати участь у цікавих проектах пов’язаних з твоїми інтересами: прийдеш 21 січня 2012 року об 11 годині до Палацу Природи, який знаходиться за адресою м. Добропілля, вул..Матросова, 16 та дізнаєшся про можливості для розвитку заради власного майбутнього замість того, щоб дивитися телевізор, пити пиво на лавочці, грати на комп’ютері чи просто лежати на дивані – ти отримаєш можливість покращити та різноманітити проведення вільного часу, реалізувати власні мрії, відвідати інші міста та країни, стати справжнім лідером у своєму оточенні.

Молоді люди з Добропілля вже стали частиною команди, яка провела фестиваль творчих колективів «ТЕРИКОНФЕСТ», рок концерти та реп вечірки, мистецькі виставки, виступи команд КВК та багато іншого. Власними силами створили репетиційну базу з новим сучасним обладнанням.

Власним досвідом поділяться представники громадських організацій з інших міст Донецької області, які були причасні до організації великих заходів: всеукраїнське танцювальне шоу МАЙДАН’S та рок фестиваль WOODSTOCK, міжнародних проектів за участю волонтерів Корпусу Миру (США) та Європейської Волонтерської Служби, відвідали більшість країн Європи та стали надійними партнерами для Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, який було створено на базі Управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації.

На зустріч будуть запрошені представники Добропільскої міської ради, ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», Добропільської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості та інших організацій міста. За підсумками буде створено команду, яка буде організовувати усі заходи у 2012 році та стане фундаментом для створення молодіжного центру.

Для створення молодіжного центру прошу вас підписати звернення то міського голови http://www.onlinepetition.ru/molcentr/petition.html
Веб-сайт:
http://dobro.at.ua

http://vkontakte.ru/dobro_event

Источник: сайт міста Добропілля

Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх