заказать цветы в Доброполье онлайн

Жителям Доброполья на заметку: как получить пособие на погребение пенсионера

Переглядів: 1314 0 01.12.2017 в 16:00:24 Пенсійний фонд України
Жителям Доброполья на заметку: как получить пособие на погребение пенсионера

Відповідно до статті 53 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, у разі смерті пенсіонера, тим особам, які здійснили поховання виплачується допомога на поховання в розмірі двомісячної пенсії померлого.

Якщо померла особа одержувала пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога в розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати.

Для отримання допомоги на поховання треба звернутися в орган Пенсійного фонду України, у якому померлий перебував на обліку.

Особа, яка звертається по допомогу на поховання, подає заяву про виплату такої допомоги та витяг із Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть в оригіналі.

Допомогу на поховання виплачують підприємства зв’язку за разовим дорученням. Таке доручення виписують на ім’я особи, яка здійснила поховання, і воно дійсне тільки до кінця місяця, в якому його було виписано.

Допомога на поховання не виплачується, якщо поховання пенсіонера здійснено за рахунок держави.

Виплата допомоги на поховання у разі смерті внутрішньо переміщеної особи проводиться управлінням Фонду на підконтрольній території, до якого звернулась особа, яка має право на отримання таких виплат відповідно до законодавства.

До заяви про виплату допомоги на поховання додаються:

-витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть, виданий територіальним органом Міністерства юстиції України у порядку,визначеному чинним законодавством щодо проведення державної реєстрації смерті;

-паспорт особи, яка здійснила поховання;

-довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи видана відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509


Джерело: Добропільська районна рада


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх