заказать цветы в Доброполье онлайн

В Доброполье состоялся III турнир по футболу проекта «Давай, играй!» + ВИДЕО

Переглядів: 764 0 31.10.2018 в 15:00:43 Новини спорту
В Доброполье состоялся III турнир по футболу проекта «Давай, играй!» + ВИДЕО

У неділю, 28 жовтня, на майданчиках зі штучним покриттям  біля НВК № 4 м. Добропілля відбувся ІІІ турнір з футболу проекту «Давай, грай!». Проект реалізується в рамках співпраці місцевої влади, футбольного клубу «Шахтар» і компанії ДТЕК.

У турнірі взяли участь 8 команд. Футболісти були розділені за віковими категоріями до 10 і 12 років, яких тренують адміністратор від ФК «Шахтар» Аліна Сологуб і волонтери.

З вітальним словом до спортсменів звернувся начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій Кличов. Він  побажав усім мирного неба над головою, міцного здоров’я і подальших успіхів у змаганнях.

Змагання проходили по коловій системі. На майданчиках відчувався дух боротьби та напруги. Особливо це проглядалось у другій частині турніру, коли вже визначались претенденти на призові місця. Присутні відзначали, що професійність юних футболістів росте з року в рік і діти демонструють якісний футбол. Інтрига зберігалася до останньої хвилини.

За результатами ігор місця розподілилися наступним чином:

у молодшій віковій групі U-10

І місце - «Шнурки»

ІІ місце – «Кроти»

ІІІ місце – «Терикон»

у старшій віковій групі U-12

І місце - «Шахтар»

ІІ місце – «Донбас»

ІІІ місце – «Металург»

Кращими воротарями визнані Роман Семенюк («Шнурки») і Нікіта Березовий («Шахтар»). Звання кращого гравця отримали Рустам Муталієв («Шахтар») і Єгор Мажуха («Шнурки»).

Переможці отримали грамоти, медалі, кубки та пам'ятні призи.


Джерело: https://mrd.gov.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх