заказать цветы в Доброполье онлайн

В УВК №4 г.Доброполье прошла "Неделя правовых знаний" + ФОТО

Переглядів: 2765 0 14.09.2015 в 17:16:18 Пенітенціарна служба
В УВК №4 г.Доброполье прошла

Правовий тиждень

   З 07 по 11 вересня в Добропільській НВК № 4 пройшов «Тиждень правових знань»,  метою якого було формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у школярів, прищеплення учням поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів, підвищення рівня правової культури учнів, попередження асоціальних проявів серед неповнолітніх. У рамках Тижня були проведені різні заходи. В усіх класах пройшли години тематичного спілкування на правову тематику, які провели класні керівники 1-11 класів. Серед молодших школярів організовано конкурс малюнків «Знаємо і реалізуємо свої права», а також заняття «Ніхто не має права ображати людину», яке провели інспектор Добропільського МРП КВІ УДПтС України в Донецькій області капітан внутрішньої служби Башта Н.В. спільно з оперуповноваженим СКМСД Добропільського МВ ГУМВС України в Донецькій області ст..л-том міліції Андренко І.А.

   Також розповіли про юридичну відповідальність неповнолітніх. Учням старших класів сподобалось ігрове заняття з елементами тренінгу «Як захистити свої права», було проведено конкурс між учнями 10-11 класів «Кращий правознавець школи».

 Протягом Тижня вихованці не лише збагатили свої знання, а й зрозуміли, що кожна людина повинна бути освічена в праві, щоб кожний не лише знав, але й умів застосовувати правові знання.

Начальник Добропільського МРВ КВІ

УДПтСУ в Донецькій області

капітан внутрішньої служби Л.В.Капраленко 


В УВК №4 г.Доброполье прошла


В УВК №4 г.Доброполье прошла


В УВК №4 г.Доброполье прошла


В УВК №4 г.Доброполье прошла


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх