В Добропольском районе прошел турнир по волейболу среди девушек на Кубок С.О. Каплунова

Переглядів: 1026 0 25.03.2014 в 19:57:57 Новини спорту

З метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризації здорового способу життя, підвищення рівня районних змагань, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей 24 березня 2014 року в с. Світле в спортивному залі Будинку народних традицій пройшов Кубок президента ФК «Возрождение» депутата Добропільської районної ради С.О. Каплунова з волейболу серед дівчат шкіл району.

Участь прийняли 5 шкільних команд. І місце посіла команда «Возрождение», ІІ місце – команда Криворізької ЗОШ, ІІІ місце – команда Октябрської ЗОШ.

Команди переможці були нагороджені кубками, грамотами, медалями. Команди, які посіли І та ІІ місце додатково отримали цінні подарунки.

Джерело: сайт міста Добропілля