В Доброполье подвели итоги проведения акции по благоустройству города

Переглядів: 1213 0 24.05.2018 в 15:00:37 Новини комунальних служб
В Доброполье подвели итоги проведения акции по благоустройству города

З метою комплексної підготовки до весняно-літнього періоду та забезпечення належного санітарного стану на території населених пунктів після зимового періоду з 20 березня по 20 травня було проведено двомісячник з благоустрою населених пунктів.

Об’єднати зусилля людей різного віку, різних професій, політичних поглядів, релігійних вірувань та покращити стан навколишнього середовища в містах Добропілля, Білицьке, Білозерське, смт. Новодонецьке допомогли толоки, присвячені Дню довкілля. Участь у прибиранні взяли представники понад 65 підприємств, установ і організацій. Загальна чисельність учасників акції більше 1800 осіб.

В рамках двомісячника проведено 3 толоки в парку культури та відпочинку міста Добропілля. Були виконані роботи по розчищенню міського парку від сміття та опалого листя.

За результатами двомісячника було розчищено від протиожеледних матеріалів дороги, вулиці, тротуари та прибудинкові території міста. Було висаджено 350 дерев, 60 кущів, 400 троянд та 1500 однолітніх квітів. Приведено до належного стану братськи могили, пам'ятники, кладовища.

Тільки спільними зусиллями ми зробимо наше місто чистим та комфортним. Є сподівання, що залучення суспільства до приведення у належний санітарний стан територій сприятиме підвищенню громадської екологічної свідомості.


Джерело: https://mrd.gov.ua


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх