В Добропіллі пройшов VIII Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті С.Г. Арутюнова + ВIДЕО

Переглядів: 1334 0 27.11.2018 в 08:30:57 Новини спорту
В Добропіллі пройшов VIII Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті С.Г. Арутюнова + ВIДЕО

21-23 листопада в сучасному спортивному залі Палацу спорту міста Добропілля проходив VІІІ Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений  пам'яті С.Г. Арутюнова.

У змаганнях брали участь 126 боксерів з 19 міст регіону. Турнір проходив серед наступних вікових категорій: молоді 2001-2002 р.н. (розряд не нижче 1-го спортивного); юніорів 2003-2004 р.н., школярів 2005-2006 р.н. (розряд не нижче 3-го спортивного).

Спортсмени Великого Добропілля показали наступні результати:

І місце

Біліченко Данило, смт Новодонецьке (тренери Жижин Сергій, Комаров Олександр)

Савка Стас, смт Новодонецьке (тренери Жижин Сергій, Комаров Олександр)

Лейко Артем, м. Білицьке (тренер Новік Євген)

Перекотій Іван, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Богославський Ілля, м. Добропілля (тренер Бичков Андрій)

Кравцов-Марич Єгор, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Джура Іван, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Жук Максим, м. Добропілля (тренери Бичков Андрій, Михалко Олександр)

Косьяненко Кирило, смт Новодонецьке (тренери Жижин Сергій, Комаров Олександр)

ІІ місце

Гук Максим, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Корнєв Гліб, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Новицький Максим, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Горєнков Клім, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Держак Данило, м. Добропілля (тренери Бичков Андрій, Михалко Олександр)

Демков Дмитро, смт Новодонецьке (тренери Жижин Сергій, Комаров Олександр)

Артьомов Данило, м. Добропілля (тренери Бичков Андрій, Михалко Олександр)

Курасов Ілля, м. Добропілля (тренери Бичков Андрій, Михалко Олександр)

Лозовий Андрій, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Артьомов Єгор, м. Добропілля (тренери Бичков Андрій, Михалко Олександр)

Іщенко Нікіта, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Розумний Ростислав, м. Білозерське (тренер Шупіченко Ілля)

Сук Сергій, м. Добропілля (тренери Бичков Андрій, Михалко Олександр)

Єрохін Олександр, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Сук Олександр, м. Добропілля (тренери Бичков Андрій, Михалко Олександр)

Крохмаль Дмитро, м. Білозерське (тренер Шупіченко Ілля)

ІІІ місце

Клименко Дмитро, м. Білозерське (тренер Шупіченко Ілля)

Малакаускас Дмитро, м. Білозерське (тренер Шупіченко Ілля)

Пелецький Денис, м. Добропілля (тренер Михалко Олександр)

Плющ Віктор, м. Добропілля (тренер Михалко Олександр)

Ясюк Єгор, м. Добропілля (тренер Михалко Олександр)

Дегтярьов Богдан, м. Добропілля (тренер Миронюк Олександр)

Також призи отримали кращі учасники в номінаціях:

«Кращий боксер» — Джура Іван (м. Добропілля);

«За волю до перемоги» — Перекотій Іван (м. Добропілля).

Переможці та призери змагань отримали кубки, медалі і грамоти.

 

 


В Добропіллі пройшов VIII Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті С.Г. Арутюнова + ВIДЕО


В Добропіллі пройшов VIII Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті С.Г. Арутюнова + ВIДЕО


Джерело: https://mrd.gov.ua


Агентство недвижимости Дом Доброполье



avatar
Наверх