заказать цветы в Доброполье онлайн

Українцям заборонили подорожувати: що потрібно знати

Переглядів: 632 0 26.03.2020 в 12:00:08 Новини України
Українцям заборонили подорожувати: що потрібно знати

Рішення стосується виключно пасажирських перевезень за винятком заходів державної необхідності за окремими наказами відповідних міністерств.

У вівторок, 24 березня, з 12:00 згідно із рішенням Кабінету Міністрів України, громадянам заборонено покидати Україну з туристичною метою. Про це повідомляє прес-служба Офісу Омбудсмана України.

Рішення стосується виключно пасажирських перевезень за винятком заходів державної необхідності за окремими наказами відповідних міністерств.

Нагадуємо, права на свободу пересування та вільне залишення території України, передбачені статтею 33 Конституції України, не є абсолютними і можуть обмежуватися законами.

«Так, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17 березня 2020 року № 530-ІХ у цьому аспекті передбачено, що до іноземців та осіб без громадянства, які не змогли виїхати за межі України або не змогли звернутися до територіальних органів/підрозділів Державна міграційна служба України із заявою про продовження строку перебування на території України та/або про обмін посвідки на тимчасове/постійне проживання у зв’язку із введенням карантину, не застосовується адміністративна відповідальність за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, якщо такі порушення настали в період чи внаслідок встановлення карантину.

Оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи (пункт 4 «Прикінцевих положень»)», — йдеться у повідомленні.


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх