заказать цветы в Доброполье онлайн

У ДП «Добропіллявугілля-видобуток» ведеться робота з підготовки проекту Колективного договору

Переглядів: 560 0 11.04.2021 в 08:30:03 Новини підприємств
У ДП «Добропіллявугілля-видобуток» ведеться робота з підготовки проекту Колективного договору

У державному підприємстві «Добропіллявугілля-видобуток» за особистою ініціативою генерального директора Олександра Івановича Коваля ведеться робота з підготовки проекту Колективного договору. Перше засідання робочої комісії відбулося 2 квітня.

8 квітня на другому засіданні робочої комісії з підготовки проекту Колективного договору директор з управління персоналом О.В.Григорець зазначив, що з боку адміністрації проведено нараду начальників відділів оплати праці відособлених підрозділів, на якому були обговорені пропозиції до розділу Колдоговору про оплату праці.

Представники профспілкових організацій направили адміністрації держпідприємства проекти чотирьох розділів Колективного договору. До наступного засідання робочої комісії адміністрація надасть результати розгляду за даними пропозиціями.
Сторони погодили графік засідань робочих груп з обговорення розділів Колективного договору з оплати та охорони праці, соціальних гарантій, а також дату наступного засідання робочої комісії, яке заплановане на 15 квітня.


Джерело: ДП «Добропіллявугілля-видобуток»


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх