заказать цветы в Доброполье онлайн

Скарбничка Добропілля поповнилася медалями юних черлідерів

Переглядів: 297 0 25.02.2021 в 08:30:02 Новини району
Скарбничка Добропілля поповнилася медалями юних черлідерів

20 лютого у м. Покровськ на базі СК «Металург» відбувся чемпіонат Донецької області з черліденгу серед юнаків, юніорів та дорослих.

Змагались близько 300 спортсменів з міст Донецької області: Добропілля, Покровськ, Дружківка, Білицьке, Родинське, Краматорськ та з м. Київ, м. Дніпро.

Велике Добропілля представили вихованиці білицького та добропільського відділень ДЮСШ відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Добропільської міської ради (тренер-викладач Яна ШАТАЛОВА).

Всі учасниці продемонстрували свою майстерність, відточені трюки та елементи, яскравими виявились всі номери дівчат.

І в результаті наші черлідери вибороли 77 нагород: п’ятдесят три золотих медалей, вісімнадцять сріблих і шість бронзових:

І місце

Данс - соло (діти 5-8) – Завгородня Валерія

Данс - соло (діти 5-8) – Данилюк Вікторія

Джаз - соло (діти 5-8) – Куца Злата

Данс - соло (діти 8-12) – Іванова Злата

Джаз - дует (діти 8-12) – Іванова Злата, Кузьміна Вікторія

Данс – дует (діти 5-8) – Листопад Валерія, Бережна Валерія

Данс – дует (діти 5-8) – Куца Злата, Завгородня Валерія

Данс – дует (діти 5-8) – Данилюк Вікторія, Шовкун Поліна

Данс - квартет (діти 5-8) - Куца Злата, Завгородня Валерія, Данилюк Вікторія, Шовкун Поліна

Джаз-соло (юніори) - Яричевська Владислава

Джаз-соло (дорослі) - Резнік Дар’я

Джаз –дует (дорослі) – Резнік Дар’я, Яричевська Владислава

Данс – команда (діти 5-8) - Куца Злата, Завгородня Валерія, Данилюк Вікторія, Шовкун Поліна, Бережна Валерія, Листопад Валерія

Данс – команда (діти 8-12) - Іванова Злата, Патана Поліна, Чертушкіна Євдокія, Яричевська Вікторія, Кузьміна Вікторія, Сидорук Марія, Брайлян Катерина, Павлова Міра, Сопова Анастасія, Сокол Ольга, Орищенко Дар'я, Тютюник Світлана

Джаз – команда (діти 8-12) - Іванова Злата, Патана Поліна, Чертушкіна Євдокія, Яричевська Вікторія, Кузьміна Вікторія, Сидорук Марія, Брайлян Катерина, Павлова Міра, Сопова Анастасія, Сокол Ольга, Орищенко Дар'я

ІІ місце

Данс – дует (діти 8-12) – Іванова Злата, Оріщенко Дар’я

Джаз - соло (діти 8-12) – Іванова Злата

Данс – дует (дорослі) - Резник Дар'я, Яричевська Владислава

Данс – соло (дорослі) - Резник Дар'я

Данс – квартет (діти 8-12) – Сидорук Марія, Павлова Мирослава, Брайлян Катерина, Сопова Анастасія

Данс – квартет (юніори) - Яричевська Владислава, Дьома Владислава, Михайленко Поліна, Кузьміна Вікторія

Хіп – хоп квартет (діти 8-12) – Іванова Злата, Кузьміна Вікторія, Чертушкіна Євдокія, Патана Поліна

ІІІ місце

Данс – дует (діти 8-12) – Яричевська Вікторія, Чертушкіна Євдокія

Хіп-хоп – дует (діти 8-12) - Іванова Злата, Патана Поліна

Хіп-хоп – дует (дорослі) - Резник Дар'я, Яричевська Владислава

Переможниці були нагороджені дипломами та медалями.

Вітаємо юних спортсменів та тренера з черговою перемогою!


 


 


Скарбничка Добропілля поповнилася медалями юних черлідерів


Скарбничка Добропілля поповнилася медалями юних черлідерів


Скарбничка Добропілля поповнилася медалями юних черлідерів


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Доброполье



avatar
Загрузка...
Наверх