заказать цветы в Доброполье онлайн

С начала года добропольские полицейские вернули в семьи 18 юных беглецов

Переглядів: 1063 0 16.12.2016 в 10:30:01 Новини поліції
С начала года добропольские полицейские вернули в семьи 18 юных беглецов

В Добропіллі з початку цього року 13 підлітків покинули свої домівки аби пізнати «доросле життя», а ще 5 втекли з дитячого центру в пошуках «кращої» долі. Всіх юних втікачів правоохоронці розшукали та повернули додому.

Переважно «губляться» підлітки 13-17 років, які тікають з дому із власної волі. Перехідний вік найнебезпечніший: перше кохання, конфлікти в школах з однолітками або вчителями, неможливість знайти спільну мову з батьками, бажання самостійності. У такому віці навіть заборона піти на дискотеку чи відібрані особисті речі можуть викликати у підлітків неймовірне обурення.

Зазвичай всі вважають, що здебільшого діти тікають з інтернатів або притулків, однак це трохи не так, наприклад за поточний рік у Добропіллі з рідних домівок втекло вдвічі більше дітей ніж з інтернатів. При цьому більшість з цих дітей виховується у цілком благополучних сім’ях.

Так, наприклад, у листопаді поточного року добропільські правоохоронці повернули 17-річного хлопця, який втік з дому прихвативши чималу суму грошей та автомобіль своїх батьків. Юний втікач відправився у місто в якому навчається, хлопець хотів похизуватися перед своїми однолітками автомобілем, а перед дівчиною, яка йому подобалась - грошима.

Ще одна 15-річна школярка також пішла з дому аби розпочати «доросле життя». Дівчина, нібито пішла до школи, однак насправді, придбала квиток на рейсовий автобус і направилась у Кривий Ріг. Дорогою школярка робила селфі та викладала фото в  Інтернет - мережі, а потім хизувалася перед своїми друзями, що нарешті почне «нове життя». Як з’ясувалось, дівчина тікала з дому, бо прагнула самостійності та мріяла стати дизайнером, тому і вирушила у велике місто.

Посварившись з батьками, пішла з дому ще одна 13-річна школярка. Закілька годин правоохоронцям вдалось встановитимісцезнаходження дитини. Поліцейські помітили дівчину у рідному місті біля автовокзалу. Втікачка розповіла, що була у подруги, а потів вирішила піти на вокзал, аби вирішити, що робити далі.

Майже всіх дітей правоохоронці розшукують за «гарячими слідами», однак нещодавно у Добропіллі втекло одразу троє підлітків і щоб їх знайти поліцейським знадобилось майже п’ять діб. Причиною такого тривалого пошуку, стало те, що про зникнення дітей правоохоронці дізналися не одразу. За цей час хлопці вже встигли залишити місто.

Юні втікачі за своє життя встигли вже багато чого пережити: діти міняли по декілька місць проживання, переїжджали з одного притулку до іншого, а один з хлопчиків навіть встиг побувати в прийомній родині. В черговий раз, коли підлітків помістили до дитячого центру міста Добропілля, хлопці,  щойно познайомившись, потоваришували та  вирішили втекти. На пошуки дітей була піднята вся поліція Донецької області. В результаті злагодженої роботи всіх підрозділів поліції, неповнолітніх знайшли працівники ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції.

«Дійсно, чим скоріше починається розшук, тим швидше знаходиться дитина. Якщо батьки, опікуни, чи вихователі дитячих будинків оперативно звертаються до правоохоронних органів, поліцейським майже завжди вдається знайти юних втікачів у першу добу після їх зникнення», - відмітив начальник Добропільського відділення поліції Богдан Гонтар.

Правоохоронці радять батькам: якщо зникла дитина, обдзвоніть знайомих, родичів, учителів, однокласників, друзів – усіх, хто може знати, де ваш син чи донька. А також негайно викликайте поліцію. Приготуйте фотографію та документи дитини. Згадайте, у що вона була одягнена і які речі мала з собою. На запитання правоохоронців відповідайте правдиво: не приховуйте інформацію про підозрілих друзів дитини, погані звички, конфлікти у школі та вдома.

Взагалі багато чого залежить від самих батьків, не варто забувати одну умову: що б не накоїла дитина фраза «йди з дому» не повинна звучати ніколи. Дитина завжди повинна знати, що це її будинок, де її чекають в будь-який час дня і ночі. Разом ви зможете вирішити всі проблеми і повернути мир у вашу сім’ю.


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх