20 марта стартовал конкурс «Доброполье - город роз»

Переглядів: 1715 0 21.03.2017 в 10:00:51 Центр муніципального розвитку
20 марта стартовал конкурс «Доброполье - город роз»

Метою проведення Конкурсу є сприяння розвитку громадської активності та ініціатив серед жителів через проведення відкритого Конкурсу «Добропілля - місто троянд» органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп громадських активістів, спрямованих на благоустрій прибудинкових територій м. Добропілля.

Діяльність у даному Конкурсі має бути спрямована на:

- організація діяльності з благоустрою прибудинкових територій, зокрема, озеленення;

- організація акцій, спрямованих на привернення уваги жителів м. Добропілля до проблем благоустрою прибудинкових територій;

- залучення до вирішення проблем благоустрою прибудинкових територій дітей, молоді та старшого покоління і впровадження інноваційних форм пропаганди здорового способу життя;

- реалізація заходів щодо формування поведінки дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища та створення умов, які сприяють чистоті й красі свого міста.

Проекти, відібрані Конкурсною комісією, отримають підтримку на реалізацію проектів у вигляді саджанців троянд, але не більше 50 штук на один проект.

Заявки приймаються в електронному вигляді на електрону пошту громадської організації «Центр муніципального розвитку м. Добропілля» [email protected].

Заявки приймаються з 00:00 20 березня 2017 р. до 18:30 29 березня 2017 р

Консультування з питань подання проектів для участі у Конкурсі здійснюється шляхом листування на електронну пошту ГО «Центр муніципального розвитку м. Добропілля» [email protected] та за телефоном 050 043 23 29, Кучеренко Марина.

Для участі в Конкурсі приймаються проектні Заявки, в вигляді схем клумб, де будуть висаджені троянди.

До схем додається:

протокол створення та опис ініціативної групи проекту;

місце знаходження клумби;

розмір клумби;

схема клумби;

необхідна кількість троянд:

опис усіх рослин, які будуть висаджені на клумбі.

Додатковою перевагою при оцінюванні проектів Конкурсною комісією, буде надання учасниками Конкурсу, художніх виробів (малюнки, інсталяції, декупаж і т.п.), пов’язаних з тематикою благоустрою міста. Художні вироби необхідно надати Адміністратору конкурсу – ГО «Центр муніципального розвитку м. Добропілля» (м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83, каб. 105).


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх