Добропольские спасатели напоминают о правилах пожарной безопасности

Переглядів: 865 0 22.02.2018 в 14:00:18 Новини району
Добропольские спасатели напоминают о правилах пожарной безопасности

У зв’язку із зниженням температури повітря, яка настає у осінньо-зимовий період зростає кількість випадків виникнення пожеж в побуті.

Основними причинами пожеж у житлових будинках являються:

1. Необережне поводження з вогнем;

2. Використання факелів та паяльних ламп для відігрівання замерзлих труб центрального опалення, водопостачання чи каналізації;

3. Несправності та неправильна експлуатація приладів опалення;

4. Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових споживачів електроенергії.

У зв’язку з цим, рятувальники 19 державного пожежно-рятувального  загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели масово-роз’яснювальну роботу серед населення м. Добропілля. Фахівці Служби порятунку звернулися до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки та нагадали основні правила пожежної безпеки в житлових будинках:

- Утримуйте в справному стані електромережу, електричні прилади, прилади опалення і дотримуйтесь заходів безпеки при їх експлуатації.

- Виконуйте заходи безпеки при користуванні пічними приладами, предметами побутової хімії та при проведенні ремонту в квартирах із застосуванням лаків, фарб.

- Дотримуйтесь в багатоповерхових будівлях установленого протипожежного режиму.

- Не захаращуйте сходові клітини, холи, коридори загального користування, горища, підвали та підходи до засобів пожежогасіння.

- Не заставляйте та не забивайте евакуаційні люки на балконах верхніх поверхів.

-  Не будуйте сараї, гаражі та інші споруди у протипожежних розривах.

- Не захаращуйте під'їзди до джерел протипожежного водопостачання, запасні евакуаційні виходи та підступи до пожежних драбин.

- Не перевищуйте норму зберігання горючих рідин (у квартирах не більше 10 л легкозаймистих та горючих речовин, в індивідуальних гаражах не більше 40 л запасу палива і 10 кг мастила).


Джерело: http://shkvarki.org


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх